Samsung sa smeje Apple: Za cenu iPhone Xs Max vám dáme toto všetko!

Po tom, ako Apple predstavil svoje najnovšie vlajkové lode sa v technologickom svete spustila vlna reakcií. Teraz sa rozhodol zareagovať aj Samsung.

Po tom, ako Apple predstavil svoje najnovšie vlajkové lode sa v technologickom svete spustila vlna reakcií. Mnohé z nich boli pozitívne, mnohé zmiešané a veľa z nich bolo aj kritických. Okrem záujemcov sa začali ozývať aj konkurenčné spoločnosti.

Na novinky od Apple postupne reagujú aj výrobcovia, ktorí pre giganta z USA predstavujú hlavnú konkurenciu. Včera sme vám dali vedieť o reakcii Huawei, ktorý Apple poďakoval za to, že nič nezmenili. Vo svojich tweetoch podotkol, že vďaka tomu môžu byť oni tí praví inovátori.

Reakcia Samsungu na cenu iPhone Xs Max (512 GB)

Zareagovať sa rozhodol aj Samsung, ktorý si doberá premrštenú cenu modelu iPhone Xs Max v 512 GB verzii. Tá totiž stojí 1 649 € (43 490 Kč), čo je poriadne mastná suma. Za rovnakú cenu zvyšok výrobcov ponúka podstatne viac. Taký Samsung napríklad nový Galaxy Note 9 (512 GB) a slušnú dávku príslušenstva:

  • 1x Samsung Galaxy Note 9 (512 GB)
  • 1x Galaxy Watch
  • 1x Odolný Protective Standing Cover
  • 1x Originálny Wireless Charger
TIP REDAKCIE
Apple AirPods 3 lákajú na priestorový zvuk a lepšiu výdrž, ANC však chýba

Pri iPhone Xs, Xs Max a Xr ešte k tomu treba počítať s ďalšími poplatkami. Za také rýchlonabíjanie si treba v prípade použitia originálneho príslušenstva priplatiť 75 eur, pre počúvanie hudby cez 3,5 mm jack zas 10 eur. Apple totiž do balenia nepridá redukciu, ktorá dokáže spojiť Lightning a 3,5 mm.

Ktorá ponuka sa oplatí viac?

Loading ... Loading ...
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať