powerbanka

Na Kickstarteri zožala úspech najvýkonnejšia powerbanka s kapacitou 27 000 mAh

Aký výkon má vaša powerbanka? Určite nie je ani zďaleka taká výkonná ako novinka od spoločnosti Hyper, ktorá sa uchádza o financie na platforme Kickstarter.

Aký výkon má vaša powerbanka? Určite nie je ani zďaleka taká výkonná ako novinka od spoločnosti Hyper, ktorá sa uchádza o kolektívne financovanie na platforme Kickstarter.

Nová powerbanka HyperJuice má kapacitu 27 000 mAh a váži niečo málo cez pol kilogramu. Prevedením z radu nevybočuje. Puzdro z hliníka má obvyklý tvar, pričom ho po oboch stranách uzatvárajú segmenty s dostupnými rozhraniami pre napájanie.

Čaro tejto externej batérie pre dobíjanie tkvie vo výkone. Obsahuje dva USB-C porty, z ktorých jeden dokáže dávkovať energiu výkonom 100 W a druhý 60 W. Tretí port je USB-A, má výkon 18W a podporuje technológiu Quick Charge 3.0.

hyperjuice
Kickstarter

S takýmto zdrojom energie tak dokážete pohodlne nabíjať MacBook Pro, iPad Pro a iPhone, a to súčasne bez obmedzení. Tvorcovia príslušenstva išli na hranu štandardizácie USB Power Delivery, ktorá udáva maximálny výkon rozhrania verzie 3.0 na úrovni 100 W.

hyperjuice
Kickstarter

Verejnosť powerbanka zaujala, keďže sa projekt už stihol prefinancovať. Do konca kampane ešte zostáva viac ako 25 dní a autori zatiaľ vyzbierali viac ako 250 000 dolárov. Cieľ bol pritom stanovený na 100 000 dolárov.

TIP REDAKCIE
Najväčší medzigeneračný rozdiel? MacBook Pro s M1 Max ponúka až o 181 % rýchlejšiu grafiku
hyperjuice
Kickstarter

V rámci podpory projektu môžete powerbanku získať za 149 dolárov, čo je polovica z plánovanej predajnej ceny (doručenie v decembri). Maloobchodných 299 dolárov je dosť, cena sa však s uvedením do predaja môže zmeniť. Dúfame, že k lepšiemu.

Spoločnosť Hyper, ktorá za powerbankou stojí, predáva rôzne typy príslušenstiev pre mobilné zariadenia. Po skončení kampane by sa powerbanka HyperJuice mala objaviť aj v ich oficiálnom e-shope. Skôr ako začiatkom roka 2019 to ale zrejme nebude.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať