Animácia následkov hurikánu

VIDEO: Toto dokáže spôsobiť hurikán Florence, pozri si dychberúcu animáciu

Ozrutný hurikán Florence ohrozuje východné pobrežie Spojených štátov amerických. Jeho aktivita má potenciál spôsobiť prietrž mračien a spustiť prívalové dažde.

Ozrutný hurikán Florence ohrozuje východné pobrežie Spojených štátov amerických. Jeho aktivita má potenciál spôsobiť prietrž mračien a spustiť prívalové dažde, z čoho následne začne vznikať čoraz nebezpečnejšia povodeň. Hladina môže nabrať výšku až niekoľkých metrov nad zemou.

A niečo také bude mať katastrofálne následky na domy, autá či akýkoľvek iný majetok miestnych, ktorý nestihnú odniesť do bezpečia. The Weather Channel preto zverejnil dychberúcu animáciu toho, čo už pomaličky, ale isto začína v niektorých častiach americkej Karolíny. Toto tam môže hurikán čoskoro spôsobiť.

Ako píše The Verge, odborníci predpokladajú, že hladina vody v uliciach naberie výšku až cez závratné 3 metre. Všetko vraj záleží od okolností alebo aktivity hurikánu Florence.

Tak či tak, ani v jednom prípade nepôjde o prechádzku v ružovej záhrade. Každý jeden potenciálny scenár počíta s obrovskými stratami na majetkoch. Keď sa do toho oprie ešte aj silný vietor, recept na dokonalú katastrofu je na svete.

TIP REDAKCIE
Od žartu až po skutočný produkt: Xbox začína s predajom svojej mini chladničky, príde aj na Slovensko!
Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať