Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 získava aktualizáciu: Toto prináša!

Samsung spustil aktualizáciu pre ďalšiu vlajkovú loď, tentokrát tú, ktorá bola predstavená ešte v roku 2016. Hovoríme samozrejme o Samsung Galaxy S7.

Samsung spustil aktualizáciu pre ďalšiu vlajkovú loď, tentokrát tú, ktorá bola predstavená ešte v roku 2016. Hovoríme samozrejme o Samsung Galaxy S7, ktorý začína získavať septembrovú bezpečnostnú aktualizáciu.

Bezpečnostná aktualizácia prináša opravu deviatich kritických zraniteľností v Androide a osemnástich vo vlastnom softvéri od Samsungu. Oprava chýb je to jediné, čo aktualizácia prináša. Bohužiaľ, neprichádzajú žiadne nové funkcie. Zariadenie tak ostáva na Android 8.0 Oreo a ďalej sa s najväčšou pravdepodobnosťou neposunie.

Aktualizácia sa momentálne šíri vo Veľkej Británii, no je viac ako pravdepodobné, že už čoskoro dorazí aj na Slovensko. Jej dostupnosť si samozrejme môžete skontrolovať priamo v zariadení.

Nezabudnite nám dať vedieť, keď aktualizačný balíček zavíta aj do vašej S7-čky. Bude zaujímavé sledovať, ako rýchlo sa Samsungu podarí rozoslať ju po celej Európe.

TIP REDAKCIE
Nad Slovenskom je jedovatý oblak: SHMÚ hovorí o tom, čo nás čaká
Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať