Google Mapy sú opäť o niečo šikovnejšie: Do aplikácie bola pridaná nová sekcia

Google Mapy sú v poslednom čase doslova bombardované aktualizáciami a vylepšeniami. Jedna z “bômb” dopadla aj dnes, kedy portál Android Police upozornil na nové vylepšenie, teda presnejšie na novú sekciu v karte “Preskúmať”.

Google Mapy sú v poslednom čase doslova bombardované aktualizáciami a vylepšeniami. Jedna z “bômb” dopadla aj včera, 20.9.2018, kedy portál Android Police upozornil na nové vylepšenie, teda presnejšie na novú sekciu v karte “Preskúmať”.

Na tejto karte môžeš po novom nájsť sekciu “Najnovšie fotografie”, kde sa nachádzajú všetky snímky, ktoré boli vo vybranom okruhu nasnímané.

FOTO: Android Police

Ťuknutie na vyššie uvedený nápis ťa zavedie do predelenej obrazovky, kde bude zobrazená každá fotografia a aj presná lokácia, kde bola nasnímaná.

Ide o naozaj šikovné vylepšenie, ktoré sa náramne hodí najmä pri plánovaní výletov alebo exkurzií.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5

Je však dôležité upozorniť, že nie každý má momentálne možnosť toto vylepšenie vidieť. Nie je jasné, či ide o určitý druh testovania, alebo len doráža do zariadení postupne. Ja osobne túto sekciu, žiaľ, zatiaľ na svojom telefóne nevidím. Ako si na tom ty?

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať