Dron SG700

Dron v parádnej ZĽAVE: Dve batérie, diaľkové ovládanie a skladacie telo!

Hľadáš dron, ktorý je dobre vybavený, no zároveň nestojí príliš veľa? Ak áno, e-shop TomTop má potom pre teba jednu skvelú ponuku.

Hľadáš dron, ktorý je dobre vybavený, no zároveň nestojí príliš veľa? Ak áno, e-shop TomTop má potom pre teba jednu skvelú ponuku. Treba sa však poponáhľať, akcia na tento podarený kúsok z Číny neplatí celú večnosť. Je obmedzená ako počtom kusov, tak aj časom.

V balení sa nachádza skladací dron SG700, dve vymeniteľné batérie, šikovné diaľkové ovládanie a aj ochrana pre krehké vrtule. Ovládač funguje spolu so smartfónom, ktorý k nemu možno dočasne pripevniť, aby bola k dispozícii aj obrazovka. Na tej bude potom vidieť živý pohľad zabudovanej kamery s rozlíšením 2 Mpx. Čo sa týka maximálneho dosahu, tak tých 80 metrov by nemal byť žiadny veľký problém.

Dron SG700
Dron SG700

Jedna aj druhá batéria zvládne poskytovať elektrickú energiu na 8 až 10 minút nepretržitého lietania. Keď sa teda niektorá z nich náhodou minie, stačí ju iba vymeniť za druhú a dron môže opäť na pár minút vzlietnuť. Jeho hardvérová výbava zahŕňa aj 6-osový gyroskop vrátane niekoľkých LED svetiel, vďaka ktorým je na oblohe dobre vidieť. Konštrukcia sa navyše dá zložiť, takže ak ho v danej chvíli nepoužívame, táto nemalá výhoda nám vie v batohu ušetriť nejaké to miesto.

Dron SG700
Dron SG700

Rozmery dronu po zložení: 170 x 145 x 55 mm
Rozmery dronu po rozložení: 280 x 250 x 55 mm

TIP REDAKCIE
Podľa Apple má Android 47-násobne vyššie riziko kontaktu s malvérom. Pripisuje to sideloadingu

Dron SG700 nájdete v ponuke e-shop TomTop, kde sa momentálne predáva za necelých 43 eur. Základný dovoz na Slovensko nestojí ani cent navyše, pričom zákazníci v tomto prípade neplatia dokonca ani clo, uvádza predajca.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať