candy crush saga

Candy Crush Saga alebo Football Manager 2019: Nové hry na obzore!

Aj keď sa v rámci mobilnej zábavy v súčasnosti skloňujú hlavne Battle Royale hity PUBG Mobile alebo Fortnite, netreba zabúdať ani na ďalšie poriadne známe tituly. Napríklad na novú verziu Candy Crush Saga alebo Football Manager 2019 Mobile

Aj keď sa v rámci mobilnej zábavy v súčasnosti skloňujú hlavne Battle Royale hity PUBG Mobile alebo Fortnite, netreba zabúdať ani na ďalšie poriadne známe tituly. Napríklad na novú verziu Candy Crush Saga alebo Football Manager 2019 Mobile.

Hru Candy Crush Saga pozná asi aj ten užívateľ, ktorý mobilné hry nehráva. Nekonečné množstvo úrovní a ešte nekonečnejšie množstvo farebných cukríkov, ktoré sa musia podľa istých pravidiel v hre likvidovať, si našlo veľa priaznivcov.

11. októbra dorazí do obchodov s aplikáciami pre Android a iOS Candy Crush Friends Saga – nová verzia známej hry, ktorá podľa tvorcov ponúkne hlbší herný zážitok. Hra bude mať nové jedinečné vlastnosti a potrebovať bude viac strategického zmýšľania.

Candy Crush Friends Saga

Vývojári ubezpečujú, že hráči pôvodnej hry Candy Crush Saga musia nový titul vyskúšať, pretože si ho určite zamilujú. Jedno je však isté už teraz. Hra sa bude dať stiahnuť zadarmo a obsahovať bude mikrotransakcie.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Telekom ukázal vianočnú ponuku na rok 2021. Toto všetko môžete získať!

Sports Interactive 2. novembra uvoľní pre PC, konzoly a mobilné zariadenia hru Football Manager 2019 Mobile a Football Manager 2019 Touch. Nový titul bude poriadne prepracovaný, nabitý novými možnosťami, vizuálnym spracovaním a tiež licenciami pre nemecké kluby a ligy.

Football Manager 2019

Poruke bude nový interaktívny sprievodca hrou, vďaka ktorému sa nováčikovia oboznámia so základmi hry rýchlejšie a jednoduchšie. Hra sa bude dať 2. novembra stiahnuť zadarmo a aj v tomto prípade si peniaze vypýtajú až zapracované in-game nákupy.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať