Xiaomi Mi Mix 2s

AKTUALIZÁCIA: Xiaomi Mi Mix 2S začína získavať Android 9 Pie!

Minulý týždeň sa na prvé Xiaomi smartfóny začala šíriť aktualizácia prinášajúca stabilnú verziu MIUI 10. Teraz to čínsky výrobca posúva o krôčik ďalej.

Minulý týždeň sa na prvé Xiaomi smartfóny začala šíriť aktualizácia prinášajúca stabilnú verziu MIUI 10. Teraz to čínsky výrobca posúva o krôčik ďalej. Pre Mi Mix 2S si pripravil ďalšie prekvapenie. Po MIUI 10 naň v Číne posiela beta verziu Android 9 Pie.

Ako je možné vidieť zo screenshotov, ide o verziu MIUI 10 8.9.7, čo znamená, že ide o verziu zo 7. septembra 2018 určenú pre ľudí, ktorí sú ochotní žiť so systémom, v ktorom sa môžu nachádzať chyby, ktoré treba nahlásiť. Podľa ľudí, ktorí už novú verziu otestovali sa v nej nenachádzajú výrazné zmeny dizajnu. Samotný chod zariadenia je však rýchlejší a jemnejší. Opravené sú dokonca aj problémy s aplikáciou fotoaparátu.

TIP REDAKCIE
Xiaomi Mi Mix 2S oficiálne: Impozantný a výkonný smartfón bez výrezu v displeji

Vzhľadom na to, že vývoj čínskej verzie ROM už nejaký ten čas beží, veríme, že na rad čoskoro príde globálna verzia. MIUI 10 príde na 28 rôznych Xiaomi smartfónov, z ktorých nie všetky získajú aj Android 9 Pie. V ňom sa nachádzajú zaujímavé nové funkcie ako napríklad digitálne zdravie, adaptívna batéria, lepšie notifikačné panely a prvky strojového učenia.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať