Galaxy Note 7

Šéf Samsungu: Nový Galaxy Note 9 je bezpečný ako nikdy predtým

Vyzerá to tak, že si Samsung dal pri výrobe novej generácie Galaxy Note 9 mimoriadne záležať.

Vyzerá to tak, že si Samsung dal pri výrobe novej generácie Galaxy Note 9 mimoriadne záležať. A prsty v tom nemá nič iné, ako fatálna chyba v útrobách Note 7, ktorá pripravila výrobcu spotrebnej elektroniky o poriadny balík peňazí.

Generácia z roku 2016 bola poznačená školáckou výrobnou chybou, čo po dvoch zvolávaniach na výmenu zlých kusov nakoniec vyústilo do ukončenia výroby aj predaja. Smutný príbeh by sa však už viac nemal opakovať. Gigant aplikoval preventívne opatrenia, aby tak zabezpečil, že tá istá chyba nikdy nenastane.

DJ Koh, šéf mobilnej divízie spoločnosti Samsung, len krátko po predstavení Galaxy Note 9 uistil každého potenciálneho zákazníka o prvotriednej prevencii. Novinka je podľa jeho čerstvých slov z kórejského serveru The Investor “bezpečná ako nikdy predtým”, takže netreba mať žiadne obavy z neočakávanej explózie a následného požiaru, ako tomu bolo pri Galaxy Note 7.

Vraj lepšie predaje

Na otázku, či tohtoročná generácia prekoná predaje tej minuloročnej, má navyše jednoznačnú odpoveď.

Inovácie, s ktorými prišiel Galaxy Note 9, sú podľa jeho názoru tak ambiciózne, že sa postarajú o to, aby tento rok dosiahli ešte lepšie čísla. Tým mal na mysli kombináciu bezdrôtovej technológie Bluetooth s perom S Pen, výkonné čipsety a pridanie inteligentného rozpoznávania scén do aplikácie fotoaparátu.

“Galaxy Note 9 vyniká najlepším výkonom, úzko špecializovaným S Penom a aj inteligentným fotoaparátom. Dúfame, že predaje (nového zariadenia) prekonajú Galaxy Note 8,” prezradil na margo príchodu high-end novinky DJ Koh. Predaj Note 9 začína od 24. augusta, dovtedy sú k dispozícii predbežné objednávky.

Total
23
Zdieľaní
Total
23
Zdieľať