Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 v benchmarkoch skončil horšie ako iPhone X

Ak ťa pri výbere smartfónov zaujímajú výsledky z benchmarkov, dnes pre teba máme jednu špecialitu. Note 9 prešiel sériou testov a takto dopadol.

Ak ťa pri výbere smartfónov zaujímajú výsledky z benchmarkov, dnes pre teba máme jednu špecialitu. Nový Galaxy Note 9, ktorý sa svetu oficiálne ukázal minulý štvrtok, totiž nestačil na iPhone X, ktorý Apple predstavil ešte minulý rok.

Vieme, že benchmarky toho o reálnom výkone veľa nehovoria a v niekoľkých prípadoch dokonca zaváňajú podvodom, no pár ľudí, ktorí si na číslach dajú záležať, tu je. Tak sa na to poďme pozrieť.

Najnovšie výsledky pochádzajú z Multicore testu v aplikácii GeekBench 4, kde Note 9 dokázal dosiahnuť 8 876 bodov. iPhone X v rovnakom teste dosiahol až 10 357 bodov. Výkonnejší než Note 9 je aj OnePlus 6 s 8 GB RAM, ktorý dosiahol 9 088 bodov.

Dôležité je poznamenať, že v teste zabojoval Note 9 so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom. Dostupná bude aj verzia s 8 GB RAM512 GB úložiskom, ktorá stojí o 250 € viac.

TIP REDAKCIE
Obrovský pokrok: Americkí chirurgovia úspešne transplantovali prasaciu obličku do ľudského tela!

Všetky tri zariadenia prešli ešte testom v 3DMark (Slingshot Extreme 3.1), kde sa Note 9 podarilo získať 4 639 bodov, iPhone X 4 994 bodov a OnePlus 6 až 5 124 bodov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať