SLEDUJ NAŽIVO: Samsung dnes predstaví Galaxy Note 9, buď pri tom!

Dnešný deň je pre spoločnosť Samsung dňom D. Gigant nám totiž už o pár hodín predvedie, ako vyzerá, ako funguje a čo všetko ponúka Galaxy Note 9.

Dnešný deň je pre spoločnosť Samsung dňom D. Gigant nám totiž už o pár hodín predvedie, ako vyzerá, ako funguje a čo všetko ponúka jeho najčerstvejší high-end prírastok v jeho portfóliu. Galaxy Note 9 bude patriť medzi to najlepšie, čo dnes na pultoch obchodov nájdeme.

Oficiálne predstavenie prebehne o piatej poobede nášho času. Celú šou si, samozrejme, môžeme pozrieť prostredníctvom živého online prenosu priamo z amerického New Yorku. Ten nájdete trošku vyššie, spustia ho však až keď odbije spomínaná hodina. Zatiaľ tam je vidieť iba časť z vynoveného pera S Pen vrátane hardvérového tlačidla.

Samsung Galaxy Note 9 by sa mal z vizuálneho uhla pohľadu podobať na tohtoročnú vlajkovú loď Galaxy S9. Ponúkne hranatejšie krivky, odlišnú zadnú stranu, väčšiu uhlopriečku a aj modernejšie technológie. Výrobca navyše nezabudol ani na gigantický 1 TB úložný priestor, ktorý vraj získame vložením microSD karty s 512 GB kapacitou.

Samsung Galaxy Note 9

Najväčšie inovácie tento rok podľa všetkého zasiahli elektronické pero S Pen. Nedávne úniky hovoria o pridaní Bluetooth konektivity, čo otvorí dvere vzdialenému ovládaniu avizovaného hi-tech smartfónu. Používateľ tak bude môcť prepínať hudbu, stláčať spúšť fotoaparátu alebo používať podporované aplikácie.

Total
29
Zdieľaní
Total
29
Zdieľať