escape from chernobyl

STALKER pre smartfóny? Hra Escape from Chernobyl bude dostupná o pár dní!

Herné štúdia Atypical Games plánuje v najbližších dňoch zverejniť úplne novú a určite mrazivú hru pomenovanú ako Escape from Chernobyl. Ak vám toto štúdio nič nehovorí, možno vám niečo povie výborná hra Radiation Island, za ktorou stojí.

Herné štúdio Atypical Games plánuje v najbližších dňoch zverejniť úplne novú a určite mrazivú hru pomenovanú ako Escape from Chernobyl. Ak vám toto štúdio nič nehovorí, možno vám niečo povie výborná hra Radiation Island, za ktorou stojí.

Pred približne 33 rokmi vybuchla atómová elektráreň v ukrajinskom meste Černobyľ. Oblasť sa tak razom stala aj spolu s blízkym mestom Pripiať neobývateľnou, čo bolo mimo iného živnou pôdou pre rôzne konšpiračné teórie sci-fi poviedky.

V hernom priemysle jednoznačne najviac rezonoval titul S.T.A.L.K.E.R, ktorý motív tragédie využil naplno, aj s nadprirodzenými prvkami, mutáciami a anomáliami. Hra je kultová.

Hra Escape from Chernobyl, teda útek z Černobyľu, sa v obchodoch s aplikáciami objaví 9. augusta. V tento deň uvidíme viacero premiér. Udalosťou dňa je predstavenie phabletu Samsung Galaxy Note 9 a hry Fortnite Mobile pre Android, ktorá bude exkluzívnou záležitosťou nového vlajkového zariadenia.

TIP REDAKCIE
TOP 4 bežecké pásy na doma: Zvládnu aj 110 kg záťaž, vyvinú rýchlosť až 12 km/h!
escape from chernobyl
Tma a správne zvuky navodia tú pravú atmosféru

Tvorcovia hry Escape from Chernobyl avizujú čo najreálnejšie zobrazenie zničeného jadrového reaktora, jeho komôr, budov v okolí a ďalších prvkov. Čo najvernejšie zobrazenie je pre navodenie správnej atmosféry dôležité.

Hra vás najskôr prevedenie lineárnym príbehom, ktorý sa bude odohrávať priamo v elektrárni. Až potom si vyberiete vlastné dobrodružstvo, ktoré vám sprístupní mapu okolia elektrárne.

To, čo nás približne čaká, prezradí sprievodný trailer nižšie. Vzhľadom na históriu hier vývojárskeho štúdia je možné, že hra bude najskôr dostupná pre platformu iOS a až o niečo neskôr pre Android. Byť to tak ale nemusí.

Escape from Chernobyl

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať