Apple car

Apple chystá revolučné auto: Prísť by malo v rokoch 2023 až 2025

Jeden z najlepšie informovaných analytikov na Zemi, Ming-Chi Kuo, pred pár dňami zverejnil informáciu týkajúcu sa nových produktových kategórií Apple.

Jeden z najlepšie informovaných analytikov na Zemi, Ming-Chi Kuo, pred pár dňami zverejnil informáciu týkajúcu sa nových produktových kategórií Apple. Medzi nimi sa objavili napríklad okuliare s rozšírenou realitou, zatiaľ známe ako Apple Glasses, ktoré majú prísť v roku 2020.

Čo však ostalo povšimnuté je Apple auto. To je podľa analytika naplánované na rok 2023 až 2025. Ísť má o jeden z najdôležitejších produktov, ktorý môže Apple posunúť k ďalšiemu biliónu dolárov.

Auto je niečo, na čom Apple skutočne pracuje, len o tom nehovorí. Niekoľko informácií naznačuje, že na ňom pracujú desiatky, ak nie stovky zamestnancov. Aj napriek tomu sa o ňom veľa nevie. Na projekte dokonca nedávno začal pracovať jeden z top inžinierov, ktorý doteraz pracoval pre Teslu.

Apple produkty podľa rokov

Očakávame, že Apple Car príde v rokoch 2023 až 2025 a bude ďalším hviezdnym produktom spoločnosti. Ide o rovnaký scenár ako pred 10-timi rokmi pri smartfónoch. Automobil Apple by bol vďaka ich vlastným technológiám ľahko rozoznateľný a integrácia ich vlastných služieb priam perfektná,“ píše analytik.

V aute by sa mali objaviť pokrokové technológie, hlavne rozšírená realita, ktorá má poháňať okuliare Apple. Tie na trh prídu o 3, resp. 5 rokov skôr, než samotné auto. Všetko vyzerá veľmi zaujímavo. Či sa to však nakoniec vyplní ostáva nateraz vo hviezdach, keďže hovoríme o budúcnosti vzdialenej 5 až 7 rokov.

Čo na to hovoríš? Myslíš, že by sa Apple podarilo zamiešať s automobilovým priemyslom podobne, ako to spravil pri smartfónoch? Daj nám vedieť!

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať