Hoverboard, model M140

Ak rád pútaš pozornosť a nerád chodíš po vlastných, tak by tento parádny dopravný prostriedok rozhodne nemal ujsť tvojej pozornosti. Dočasne zľavnený hoverboard dostal do svojej výbavy schopnú batériu, obratnú konštrukciu a aj celkom výkonný elektromotor.

Na výber sú navyše až dva rozdielne vybavené a rozdielne stojace kúsky. Výber záleží už iba od toho, aké más nároky. Ak patríš medzi náročnejších používateľov a potrpíš si na peknom dizajne, farebne pestrý model M140 vyrobili práve pre teba. V opačnom prípade ti bude stačiť aj obyčajne vyzerajúci M120.

Čo je teda v ponuke? V oboch prípadoch dojazd o veľkosti 8 až 12 kilometrov, maximálna rýchlosť 15 kilometrov za hodinu a aj bezdrôtová technológia Bluetooth, aby sme s hoverboardom mohli spojiť náš smartfón. Vďaka tomu potom môžeme počúvať hudbu cez prítomné reproduktory. Tradične prevedená konštrukcia je vybavená výraznými LED svetlami a čo sa týka obsahu balenia, nájdeš v ňom ako diaľkové ovládanie, tak aj šikovný batoh na pohodlné prenášanie.

Hoverboard, model M120

Hoverboard M120 aj M140 nájdeš v ponuke e-shopu TomTop, kde je momentálne v skvelej zľave. Za jeden zaplatíš niečo cez 100 a za ten druhý, lepšie vybavený model o 30 eur viac. Tovar sa navyše nachádza na európskom sklade, konkrétne v Nemecku, odkiaľ putuje priamo ku zákazníkovi. Dovoz ide na účet predajcu. Celý proces vraj trvá od 2 do 5 pracovných dní.

Model M140