Holiaci strojček od Xiaomi

E-shop Cafago poteší svojou čerstvou zľavou snáď každého fanúšika čínskeho jabĺčka. Dočasne cenovo dostupnejší holiaci strojček vyniká kompaktným konštrukčným prevedením, kvalitnými súčiastkami z Japonska či Nemecka a dostal aj minimalistický dizajn.

Za výrobou stojí jeden z viacerých partnerov Xiaomi, spoločnosť ZHIBAI, čo je vidieť aj na elektrickom zariadení a prítomnom logu.

V 50 x 25,5 x 63,5 mm útrobách sa nachádza kvalitný nemecký motorček a dvojhlavú holiacu časť pre zmenu tvorí prvotriedna japonská oceľ. Akumulátor vraj zvládne tých 45 minút nepretržitého používania, ktorý sa nabíja prostredníctvom obojstranného USB C portu. Celé to chráni certifikácia podľa normy IPX7, čiže by mal tento štýlový strojček vydržať i kontakt s vodou.

87 gramov ťažký holiaci strojček od Xiaomi nájdeš v ponuke e-shopu Cafago, kde je momentálne v časom limitovanej ponuke so zníženou cenovkou. Musíš však siahnuť po našom akciovom kupóne JUPAA29, ktorý platí do 20. júla. Vďaka tomu bude tvoj iba za necelých 20 eur.

Tovar posielajú z čínskeho skladu, pričom dodanie až na Slovensko platí predajca. Celý proces trvá od 15 do 25 pracovných dní.

Holiaci strojček od Xiaomi