Ultraľahký mop Xiaomi Mijia Deerma má obrovský úspech. Teraz stojí len 19 €!

Tento mop od Xiaomi v sebe nemá elektroniku a aj tak je extrémne obľúbený.

1
Xiaomi Mijia Deerma
Xiaomi Mijia Deerma

Ak si na tom podobne ako ja a umývanie podláh nie je tvojou silnou stránkou, možno by to zmenilo šikovné zariadenie z dielne Xiaomi. Namiesto namáčania handry, umytia kúsku podlahy, žmýkaní a následnom opakovaní existuje lepšie riešenie. Pozri sa na mop s označením Xiaomi Mijia Deerma.

Xiaomi Mijia Deerma si absolútne zamiluješ

Samotný mop je ultraľahký. Váži totiž len 750 gramov, čo z neho robí perfektnú pomôcku pre akúkoľvek domácnosť. Jeho súčasťou je podobne ako pri produktoch konkurenčných značiek (Vileda, atď.) zásobník na vodu, do ktorého môžeš pridať aj čistiaci prostriedok. Hlava mopu sa otáča 360 °, vďaka čomu pohodlne poumývaš úplne všade.

Xiaomi Mijia Deerma
Xiaomi Mijia Deerma

Handra z uhlíkového vlákna

Zaujímavosťou pri mope od Xiaomi je určite handrička, ktorá je vyrobená z uhlíkových vlákien. Na jeden záťaž má pritom vydržať pozmývať plochu o veľkosti 102 metrov štvorcových. V celom zariadení nenájdeš kúsok elektroniky, takže sa nemusíš obávať ani podpory 800 MHz pásma (žartujeme, samozrejme).

Xiaomi Mijia Deerma
Xiaomi Mijia Deerma

Mop od Xiaomi je tak veľmi zaujímavým prírastkom do domácností, ktoré hľadajú rýchly a spoľahlivý spôsob ako pozmývať. V kombinácii s lákavou cenovkou, ktorá neprekračuje hranicu 20 € môže osloviť mnohých zákazníkov.

Ak mop od Xiaomi zaujal aj teba, kúpiť si ho môžeš za 19,88 €. Stačí ak v overenom obchode TomTop zadáš kupón HY5XMD. Dokúpiť si pochopiteľne môžeš aj náhradné handričky. Balenie 4 kusov stojí 11,67 €.