OnePlus 6 prichádza v novom farebnom prevedení, predaj štartuje o pár dní

0
oneplus 6

Ak vás zaujal OnePlus 6, ktorý pochádza z cenovo dostupnejšej kategórie vlajkových lodí a ešte ste si ho nestihli kúpiť, možno ste urobili dobre. O pár dní sa totižto začne predávať nová, sýtočervená verzia.

OnePlus 6 je vysoko hodnoteným zariadením, ktoré si môžete kúpiť v lesklej alebo matnej povrchovej úprave. Na výber máte z klasických čiernych prevedení a špeciálnu bielu verziu kombinovanú s konštrukčnými detailami v zlatej, resp. bledohnedej farbe.

Výrobca však v týchto dňoch zaradil do portfólia aj verziu nazvanú Amber Red. Jantárovo sýta červená povrchová úprava vyzerá veľmi dobre a časť užívateľov určite zaujme. Extravagantnejšie farebné prevedenia sa užívateľom páčia, čoho dôkazom je tiež konkurencia.

OnePlus 6
OnePlus 6 Amber Red

Stačí sa pozrieť na Huawei P20 Pro, Honor 10, vlajkové lode HTC a pár ďalších modelov. Nakoniec, sýtočervenú farbu dostali aj smartfóny iPhone v rámci iniciatívy Product(RED). Koľko stojí červený OnePlus 6? Rovných 569 EUR.

Všetky parametre sú totožné s ostatnými modelmi v ponuke. Červená verzia bude obsahovať 8 GB operačnú pamäť a 128 GB interné úložisko. Predaj odštartuje o pár dní, a to priamo na oficiálnych stránkach výrobcu.