Instagram má novinku. Dá ti vedieť, ak si pozrieš všetky príspevky za posledné 2 dni

Instagram má novinku.

0
FOTO: KnowTechie

Instagram práve spustil novú funkciu, ktorá ťa upozorní na to, že si si už pozrel všetky nové príspevky za posledné dva dni. Sociálna sieť pod krídlami Facebooku ti pod všetkými príspevkami za posledných 48 hodín zobrazí správu „Už ste si pozreli všetko“.

„Počuli sme, že môže byť ťažké sledovať, ktoré príspevky sú nové a ktoré staré. S touto správou získa každý používateľ lepší prehľad o tom, či premeškal nejaké nové príspevky alebo nie,“ píše sa vo vyjadrení Instagramu.

Lepší prehľad? Zapnite chronologické zobrazovanie

Instagram na to ide tak trochu zvláštne. Namiesto toho, aby zapli chronologické radenie príspevkov, ktoré by používateľom dalo perfektný prehľad o tom, čo už videli alebo nie, radšej zapnú malé zelené oznámenie pod náhodným článkom vygenerovaným algoritmom. Chápeme, algoritmus posúva obľúbené príspevky na vyššie miesta, vďaka čomu sa do používania zapojí viac ľudí, no aj tak by bolo super, ak by sa to vrátilo.

Tak či onak, daj nám vedieť ako sa ti páči zobrazovanie instagramových príspevkov. Je to lepšie teraz alebo by si privítal chronologické zoradenie?