Firefly 8SE

Milovníci adrenalínových športov majú jedinečnú príležitosť čo-to ušetriť. GearBest prichádza s dočasne zľavneným čínskym kúskom, ktorý ponúka asi všetko, čo sa od poctivej akčnej kamery z príslušnej cenovej kategórie dá očakávať. Stačí si iba počkať na správnu chvíľu.

Hawkeye Firefly 8SE zvláda natáčať jemné 4K video zábery, má 2-palcovú dotykovú obrazovku s rozlíšením 320 x 240 pixelov a čo sa týka vizuálno-konštrukčného prevedenia, spolu s ochranným puzdrom pripomína americké GoPro vrátane ich príslušenstva. Rovnakým spôsobom navyše funguje aj samotný mechanizmus na pripájanie či odpájanie kamery, čiže by malo byť všetko vzájomne kompatibilné.

Útroby akčnej kamery Hawkeye Firefly 8SE až so 170-stupňovým uhlom pohľadu tvorí skvelý čipset Ambarella A12S75 vrátane špičkového foto senzora od japonského priekopníka, spoločnosti Sony, ktorý nesie označenie IMX117. O elektrickú energiu sa pre zmenu stará 1 200 mAh akumulátor, ktorý vie zabezpečiť 5-hodinovú pohotovostnú prevádzku alebo niečo okolo hodiny a pol nepretržitej ostrej akcie.

Firefly 8SE

Za tie peniaze nie je teda na čo nadávať. Zákazník dostane podstatne viac ako za bežných okolností. Musí byť však rýchly. Zľava trvá iba niekoľko nadchádzajúcich dní, pričom tá najväčšia desať minúť raz za 24 hodín.

Každý deň o jedenástej ráno

Každý jeden deň o jedenástej ráno klesne cenovka Hawkeye Firefly 8SE na 99 amerických dolárov, čo je zhruba 85 eur. Akcia však súvisí iba s prvými tromi kusmi. Keď sa predajú, naskočí pôvodná cena 139 dolárov, respektíve 122 eur, ktorá zostane aktívna do ďalšieho dňa. Akcia na spomínanú akčnú kameru trvá od 2. do 8. júla. Tovar posielajú priamo z Číny.

Firefly 8SE
Firefly 8SE