Toto je vraj iPhone SE 2: Malý iOS smartfón bude pripomínať iPhone 4, 5 aj iPhone X!

Kalifornské jabĺčko by malo čoskoro ukázať netrpezlivo očakávaného nástupcu za legendárny iPhone SE ešte z roku 2016.

Americký výrobca by mal čoskoro ukázať netrpezlivo očakávaného nástupcu legendárneho iPhone SE ešte z roku 2016. Všetko vraj prebehne počas nadchádzajúcej vývojárskej konferencie WWDC, kde by nám spoločnosť Apple mala konečne ukázať novinku s názvom iPhone SE 2.

Už dnes však poznáme jej konštrukciu aj dizajn, a to z väčšej časti. Z posledných, celkom dôveryhodne vyzerajúcich únikov, totiž vznikol profesionálne spracovaný render, kde je možné vidieť malý iOS smartfón hneď z viacerých uhlov pohľadu. Za jeho zverejnením a vytvorením stojí web PhoneArena.

Ako je teda možné vidieť na vlastné oči, nový iPhone SE 2 by mal prísť na pulty obchodov s kontroverzným výrezom alebo s telom, ktoré vám bez akýchkoľvek pochýb pripomína niečo medzi iPhone 4 a iPhone 5. Hranatá konštrukcia z kovového rámika a dvoch kusov odolného skla totiž pripomína jednu aj druhú legendu.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22: Koľko budú stáť chystané novinky? Poznáme ceny!

Výrez v displeji a takmer neexistujúce rámiky okolo neho pre zmenu pripomínajú jubilejnú desiatku z minulého roka. Prítomnosť skla na zadnej strane navyše otvára dvere bezdrôtovému nabíjaniu, s ktorým prišiel aj iPhone X. Pôjde teda o univerzálny štandard Qi.

Už zajtra

Podujatie WWDC 2018 prebehne už zajtra, 4. júna, o čom sme písali v samostatnom článku. Šou prebehne v americkom San Jose, konkrétne v McEnery-ho kongresovom centre a čo sa týka vecí, ktoré nám jabĺčko môže ukázať, tak očakávania zahŕňajú podstatne viac ako len iOS smartfón.

Predstavenia by sa mala dočkať aj vizuálne vynovená verzia operačného systému iOS s číslom 12 alebo nový iPad Pro s úplne novou uhlopriečkou.

Živý prenos akcie si môžete pozrieť priamo na webe spoločnosti Apple.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať