Nový iOS 12 aj iPhone SE 2: Konferencia WWDC 2018 otvorí svoje brány 4. júna

Kalifornské jabĺčko oznámilo oficiálny dátum aj živý prenos pre nadchádzajúcu vývojársku konferenciu.

Kalifornské jabĺčko oznámilo oficiálny dátum aj živý prenos pre nadchádzajúcu vývojársku konferenciu. Každoročné organizované podujatie WWDC je naplánované na 4. júna a medzi očakávaniami figuruje i vynovená generácia kompaktného iOS smartfónu. 

Vyplýva to ako z oficiálneho webu spoločnosti Apple, kde sú uvedené príslušné informácie, tak aj z pozvánok pre svetové médiá.

WWDC 2018 by tak malo okrem softvérových noviniek priniesť i niekoľko nových hardvérových produktov. Jabĺčko už tradične oznámi nadchádzajúce vylepšenia pre jeho štyri operačné systémy iOS (iOS 12), macOS, tvOS a watchOS. Môžeme však očakávať aj predstavenie vynoveného tabletu iPad Pro s TrueDepth kamerou či žiadaného iPhone SE 2 s tenučkými rámikmi okolo displeja, píše AppleInsider.

Živý prenos

Konferencia bude už tradične ponúkať živý prenos, ktorý nájdeme priamo na web stránke Apple. Ako už bolo spomínané, šou začne aj skončí 4. júna a na jej pozeranie je odporúčané buď niektoré z elektronických zariadení od amerického výrobcu alebo počítač so systémom Windows 10 a internetovým prehliadačom Edge. Fungovať ale má aj Chrome alebo Firefox.

TIP REDAKCIE
Garmin predstavil hodinky Fenix 7, model Epix 2 osloví OLED displejom
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať