tesla model x cerveny interier 1

Bude brutálny: Elon Musk prezradil, že Tesla začne ponúkať aj červený interiér!

Vizionár a šéf spoločnosti Tesla naznačil, že sa už čoskoro môžeme tešiť na farbu, aká dnes v jej ponuke chýba.

Vizionár a šéf spoločnosti Tesla naznačil, že sa už čoskoro môžeme tešiť na farbu, aká dnes v jej ponuke chýba. Elon Musk tým myslel červenú, ktorá dá populárnym americkým elektromobilom a ich futuristickým interiérom poriadny šmrnc.

Stačí sa pozrieť na podobne vyzerajúce dodatočné úpravy od iných spoločností a verte mi, že zostanete v nemom úžase, pretože to vyzerá naozaj skvele. Jednou z tých najlepších je dielo od TSportline. Títo odborníci si zobrali do parády elektrické SUVčko Tesla Model X a výsledok hovorí za všetko.

Výrobca momentálne ponúka 5 farebných možností pre interiér luxusného sedanu Model S, tak aj vyššie spomínaného Model X. Zákazníci, ktorí siahnu po ľudovej alternatíve, majú dnes k dispozícii iba jednu, čiernu.

Neskôr pribudne okrem avizovanej červenej aj krásna biela. Musíme si však počkať na príchod špeciálnej verzie Tesla Model 3 s citeľne lepšími číslami a zároveň aj s poriadne mastnou cenovkou.

Nižšie a vyššie nájdete pár ukážok toho, ako by červený interiér mohol v Tesle vyzerať. Potenciálni zákazníci si ho vraj budú môcť vybrať už v priebehu budúceho roka.

tesla model x cerveny interier 2
Dodatočne upravený interiér Tesla Model X (FOTO TSportline.com)
tesla model x cerveny interier 3
Dodatočne upravený interiér Tesla Model X (FOTO TSportline.com)
Total
4
Zdieľaní