FOTO (Source): DPReview

Prvá limitovaná verzia smartfónu OnePlus bude zrejme dostupná už tento utorok od 16:00 nášho času. Soft White OnePlus 6 je na rozdiel od ostatných farebných variácií, ktoré majú lesklý alebo matný čiernym povrch, vybavený perleťovým matným bielym povrchom. Telefón sa taktiež môže chváliť štýlovým ružovozlatým senzorom odtlačkov prstov a logom na jeho zadnej strane.

Je taktiež dôležité poznamenať, že Soft White OnePlus 6 bude dostupný len vo verzii s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom za 579 USD (494 eur).

FOTO (Source): Wccftech

Len kozmetické zmeny?

Okrem spomínaných kozmetických úprav má však limitovaná verzia OnePlus 6 rovnaké proporcie ako ostatné verzie tohto smartfónu, ktoré debutovali pred niekoľkými týždňami. Soft White OnePlus 6 má 6,3-palcový 19:9 displej, procesor Qualcomm Snapdragon 845 a duálny fotoaparát na zadnej strane. OnePlus 6 beží na vlastnom systéme Oxygen OS, ktorý je založený na Android 8.1.

TIP REDAKCIE
Fitbit prináša nový fitness náramok, volá sa Charge 3 a toto všetko ponúka!

Oplatí sa?

Pri pohľade na popularitu OnePlus 6 je zrejmé, že limitovaná edicía smartfónu sa vypredá bleskovou rýchlosťou. Dôležitou otázkou však je, či sa to naozaj oplatí. Pokiaľ už máš doma OnePlus 6, je veľmi nepravdepodobné, že by si vyhodil ďalších 5 stoviek len kvôli inej farbe. Avšak pre tých, ktorí ešte doma žiadnu verziu OnePlus 6 nemajú, je toto jedinečná príležitosť.