Honor 10

Honor 10 získava veľkú aktualizáciu: Vylepšila snímač odtlačkov, AI fotoaparát a viac!

Honor 10 a Honor View 10 získavajú obrovskú aktualizáciu, ktorá vylepšuje výkon, bezpečnosť a pridáva zaujímavé funkcie!

Honor 10 a Honor View 10 práve získavajú softvérovú aktualizáciu, ktorá do zariadení priniesla novú aplikáciu Party Mode, vylepšenia pre kameru a plno iných drobných, no šikovných vylepšení.

Party Mode

Začneme teda spomínanou novou aplikáciou. Party Mode využíva NFC (Near Field Communication), vďaka ktorému sa zariadenie dokáže spojiť s ostatnými telefónmi a donútiť ich, aby zahrali naraz rovnakú pesničku.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Honor 10: Najvýkonnejší telefón, ktorý ti nezničí peňaženku!

Tento systém sa dá opísať aj ako “lacnejšie stereo”, ktoré by na veľkých večierkoch a stretnutiach zrejme nezaručilo dvakrát dobrú atmosféru, keďže reproduktor telefónu sa (takmer) nedá porovnať s kvalitou zvuku, ktorú ponúkajú samostatné reproduktory.

AI Camera

Okrem aplikácie však softvérový update priniesol aj vylepšenia pre funkcionalitu AI Camera v štandardnej aplikácii fotoaparátu. Odteraz akonáhle kamera deteguje určitú scenériu, zobrazí ti textovú správu, ktorá označuje efekt danej fotografie.

Honor 10
Honor 10, Foto: Lukáš Zachar

Snímač odtlačkov prstov

Vylepšenia sa samozrejme nevyhli ani snímaču odtlačkov prstov. Telefón teraz sám automaticky zisťuje, ako kompatibilný je tvoj aktuálny odtlačok prsta a vyzve ťa, aby si si ho v prípade potreby odstránil a následne znovu nastavil.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Honor View 10: Kúsok pre mladé generácie

Ide naozaj o šikovnú inováciu, keďže sa určite sem tam každému stalo, že senzor odtlačkov prstov na telefóne jednoducho zlyhal a odtlačok prsta nevedel rozoznať. Ak však vlastníš Honor 10 a niečo takéto sa ti stane, môžeš ostať v kľude a svoj odtlačok si jednoducho zmeniť.

Ostatné “drobnejšie” zmeny

Ostatné zmeny sú trochu menšieho kalibru, no stále ich určite mnoho používateľov ocení. V telefóne je totiž po aktualizácii dostupná nová téma a živá tapeta, a aplikácia HiCare sa po novom nachádza na domovskej obrazovke namiesto v priečinku nástrojov. Okrem týchto viac kozmetických zmien sa však telefón dočkal aj vylepšeného procesu spotreby energie pre rozšírené používanie a taktiež aj bezpečnostnej záplaty z mája 2018.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať