Je aj na európskom sklade: Xiaomi Mi Notebook Air zasiahla brutálna ZĽAVA!

Jeden z najlepších elektronických produktov z portfólia čínskeho jabĺčka je momentálne dostupný s naozaj neodolateľnou cenovkou.

Jeden z najlepších elektronických produktov z portfólia čínskeho jabĺčka je momentálne dostupný s naozaj neodolateľnou cenovkou. Potenciálni zákazníci tak vedia ušetriť až stovky eur. Treba sa ale poponáhľať, unikátne akciové kupóny na parádny Xiaomi Mi Notebook Air totiž neplatia celú večnosť.

Iba do 4. júna, takže ak sa momentálne obzeráš po novom laptope s doslova perfektným pomerom medzi výbavou a cenou, je doslova ideálny čas. Stačí iba zamieriť do e-shopu GearBest a jedna z ponúkaných konfigurácií môže byť tvoja. Na výber je kúsok s integrovanou grafickou kartou, ale aj tá, ktorá v sebe skrýva výkonný kúsok MX150. Preto sa predáva za podstatne vyššiu sumu ako tá slabšia.

Xiaomi Mi Notebook Air

S kupónom (nižšie stačí na ne kliknúť, dostaneš sa tak do obchodu) ale stoja oba kúsky rovnako. V jednom aj druhom prípade zaplatíš niečo cez 600 eur. Tovar je navyše dostupný na európskych skladoch, čo pre zákazníkov znamená oslobodenie od dodatočných colných poplatkov a aj rýchlejšie dodanie, než keby putoval až z Ázie.

TIP REDAKCIE
(Aktualizované) Realme Pad nedostane Android 12, predstavený bol pritom iba nedávno

Dostupné konfigurácie

  • Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 (8 GB RAM + 256 GB + HD Graphics 620)
    akciový kupón – GBXM13GW5 (sklad GW5), GBXM13GW4 (sklad GW4), GBMAYCO19 (sklad GW16)
  • Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 (8 GB RAM + 256 GB + GeForce MX150)
    akciový kupón – GBAIR13GW4 (sklad GW4), GBAIR13GW5 (sklad GW5), GBMAYCO18 (sklad GW16)
  • Xiaomi Mi Notebook Air 13.3 (so snímačom odtlačkov)
    akciový kupón – GBMAYCO17 (sklad HK)
Xiaomi Mi Notebook Air

Technická špecifikácia

Spoločná hardvérová výbava oboch spomenutých konfigurácií Mi Notebook Air od Xiaomi pozostáva z rovnakej operačnej pamäte RAM, rovnakého SSD disku, rovnakého zobrazovacieho panelu a aj z toho istého procesoru. Ide o 8 GB, 256 GB, 13,3″ vo Full HD+ a Intel Core i5. V oboch prípadoch sa navyše spomína i identická výdrž na jedno nabitie 5 400 mAh akumulátora. Výrobca sľubuje tých 7 až 8 hodín.

Laptop pozostáva z pekne vyzerajúcej a zároveň precízne vyrobenej konštrukcie, pričom tú tvorí hliník a za príplatok aj biometrický senzor na odtlačky našich prstov.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať