Výrobná revolúcia? Tesla Model Y sa vraj dostane do produkcie už v roku 2020!

Fanúšikovia elektromobilov, ktorí netrpezlivo vyčkávajú príchod nového celoelektrického crossoveru nesúceho názov Tesla Model Y, sa od generálneho riaditeľa spoločnosti, Elona Muska, dozvedajú dobré správy: Elektromobil sa dostane do štádia výroby už v roku 2020!

Fanúšikovia elektromobilov, ktorí netrpezlivo vyčkávajú príchod nového elektrického crossoveru nesúceho názov Tesla Model Y, sa od generálneho riaditeľa spoločnosti, Elona Muska, dozvedajú dobré správy: Elektromobil sa dostane do výroby už v roku 2020!

Elon Musk k novinke dodal, že počas štádia produkcie nového vozidla nastane “výrobná revolúcia”.

FOTO: YouTube

Čo znamená výrobná revolúcia?

Niektoré zdroje tvrdia, že Model Y by sa mal do výroby dostať už na konci roka 2019, teda presnejšie v novembri. Otázkou však zostáva, čo Elon myslel svojou “výrobnou revolúciou”. Slovné spojenie môže odkazovať aj na fakt, že Model Y by sa mal vyrábať v novej továrni, ktorej predstavenie je naplánované na koniec tohto roka. Ďalšie teórie sa točia okolo noviniek, že namiesto 12 V batériovej architektúry pre automobilovú elektroniku spoločnosť použije inú metódu, ktorá je skôr zameraná na celkovú redukciu elektroinštalácie.

TIP REDAKCIE
Chuwi MiniBook X: Šialený 10,8-palcový 2K notebook za cenu, ktorá sa často nevidí!

Total
2
Zdieľaní
Total
2
Zdieľať