Tesla spustila ofenzívu: Keď skúsite jej elektromobil, na klasické auto zabudnete

Americká spoločnosť Tesla, ktorú mnohí odborníci označujú za priekopníka automobilového priemyslu, spustila reklamný úder na konkurenciu.

Americká spoločnosť Tesla, ktorú mnohí odborníci označujú za priekopníka automobilového priemyslu, spustila reklamný úder na konkurenciu. Čerstvo zverejnené video z oficiálneho YouTube kanálu označuje jej elektrické vozidlá za začiatok novej éry, kde už nie je pre tie klasické vôbec žiadne miesto.

Celé je to vlastne o akejsi zmene, čo naznačuje aj samotný názov videa.

Where Change Begins zahŕňa príbeh mladej rodiny, kde sú opisované ich skúsenosti s prechodom z fosílnych palív na čisto elektrickú energiu. SUVčko Model X považujú za svojho člena a zároveň tvrdia, že ak raz skúsite technologicky pokročilý elektromobil, obyčajné autá vás v od toho okamihu prestanú zaujímať. Nevedia si ho jednoducho vynachváliť.

Autopilot aj bezpečnosť

Vo videu padne zmienka aj o autopilotovi, ktorý nám vraj vie uľahčiť naše dennodenné životy, alebo o vysokej bezpečnosti. Ako sme písali ešte dávnejšie, elektromobil Tesla Model X dostal päť hviezdičiek v každej jednej bezpečnostnej kategórii.

TIP REDAKCIE
BlackBerry ešte nekončí: Tento rok prinesie na trh 5G smartfón s fyzickou klávesnicou!

Tak či tak, je zaujímave vidieť, ako sa Tesla snaží tlačiť do popredia pohon na elektrickú energiu a všetko, čo s týmto aktuálne poriadne horúcim trendom určitým spôsobom súvisí.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať