Xiaomi je pod paľbou: Priehľadné telo Mi 8 vraj neukazuje skutočné útroby

Cez priehľadné telo špeciálnej edície novej vlajkovej lode spoločnosti Xiaomi vraj nie je vidieť skutočne fungujúci hardvér, ale iba jeho lacná imitácia.

Cez priehľadné telo špeciálnej edície novej vlajkovej lode spoločnosti Xiaomi nie je vidieť skutočne fungujúci hardvér, ale iba jeho lacná imitácia. Teda aspoň tak naznačujú informácie z viacerých strán. Čo na to výrobca?

V oficiálnom popise Mi 8 Explorer Edition sa síce uvádza, že viditeľné útroby nie sú jedna k jednej s tými skutočnými, no z čerstvého vyjadrenia Xiaomi vyplýva, že nakoniec predsa len sú (alebo len sčasti?). Ako píše The Verge, čínske jabĺčko tým reagovalo na ich článok, kde sa snažili poukázať na to, o čom sa počas predstavenia smartfónu nehovorilo.

“Priehľadnú zadnú stranu Mi 8 Explorer Edition sme skutočne vyrobili z priehľadného skla, a to bez toho, aby sme tam lepili akúkoľvek nálepku. Časti, ktoré vidíte vo vrchnej oblasti, napríklad, sú časťami aktuálnej základnej dosky,” znie spomínané vyjadrenie na margo špekulácií, že nejde o skutočne priehľadnú konštrukciu či skutočný, čiže reálne fungujúci hardvér.

TIP REDAKCIE
ZOH 2022 v Číne: Krajiny sa obávajú špionáže, odporúčajú používanie jednorazových telefónov

Uvidíme teda, čo z toho všetkého bude pravda po tom, čo Xiaomi Mi 8 Explorer Edition niekto rozoberie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať