Samsung Gear S3

Samsung chystá zmeny pri nositeľných zariadeniach, zaregistroval si nové ochranné známky

Kórejský gigant Samsung si na úrade pre ochranu duševného vlastníctva zaregistroval nové ochranné známky.

Kórejský gigant Samsung si na úrade pre ochranu duševného vlastníctva zaregistroval nové ochranné známky. Na základe nich sa dá predpokladať, že nadchádzajúce produkty z kategórie nositeľnej elektroniky prídu s novými označeniami.

A budú to lepšie označenia. V súčasnosti si môžete kúpiť napríklad inteligentné hodinky Samsung Gear S3, ktoré poháňa operačný systém Tizen. Po novom to už môžu byť inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch.

Presne takúto ochrannú známku si nedávno Samsung zaregistroval na USPTO pod sériovým dokumentačným číslom 87907682. Druhá ochranná známka patrí označeniu Samsung Galaxy Fit. Je jasné, že tá bude pre zmenu patriť fitness náramkom spoločnosti, v súčasnosti známym ako Gear Fit.

Samsung napriek registráciám ešte nemusí dané pomenovania použiť pri nových zariadeniach, poprípade pri nových generáciách tých súčasných. Mohol si ich iba ochrániť pred konkurenciou.

TIP REDAKCIE
Motorola chystá ultimátne delo: Ponúkne 200 Mpx objektív a 125 W nabíjanie!
galaxy watch
Hodinky Samsung Gear Sport na minuloročnom podujatí IFA 2017

Samsung by ale označeniami mohol zjednotiť portfólio mobilných produktov, ktorému kraľujú smartfóny Samsung Galaxy. Ak tento rok spoznáme novú generáciu inteligentných hodiniek, tak až niekedy koncom leta, poprípade začiatkom jesene. Najlepšie tak, aby sa hodinky stihli ukázať na podujatí IFA 2018.

Zatiaľ sa však o nich hovorí v spojení s označením Samsung Gear S4. Radi sa ale necháme prekvapiť.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať