Návrat klasiky: Spigen prinesie puzdro pre iPhone X, ktoré vyzerá ako prvý iMac

Renomovaný výrobca príslušenstva pre produkty z portfólia kalifornského jabĺčka vyrukoval s niečím, čo pripomína legendárny počítač.

Renomovaný výrobca príslušenstva pre smartfóny vyrukoval s niečím, čo pripomína legendárny počítač. Nové puzdro Spigen pre jubilejný iPhone X sa totiž podobá na úplne prvý iMac z 90. rokov, ktorý predstavil sám vizionár Steve Jobs

Novinka ale zatiaľ nie je dostupná, pretože sa v týchto dňoch ešte len objavila na crowdfunding webe Indiegogo, kde sa bude nadchádzajúce týždne snažiť vyzbierať dostatok finančných prostriedkov, aby z nej mohla byť realita. Srandou ale je, že jej na to stačil doslova dychberúci čas. Výrobca má totiž už teraz na konte podstatne viac finančných prostriedkov, ako pôvodne potreboval.


Spoločnosť Spigen potrebovala vyzbierať 5 000 amerických dolárov, no momentálne jej svieti na konte viac ako 50 000, čo je o 1 000 percent viac. Do konca crowdfunding kampane navyše zostáva ešte jeden mesiac, takže to pri tomto čísle ani zďaleka nekončí.

TIP REDAKCIE
Do smartfónov OnePlus 9 mieri veľká aktualizácia: Toto všetko prináša!

Pripomína prvý iMac

Za tak ozrutným úspechom bez akýchkoľvek pochýb stojí ikonické konštrukčné prevedenie puzdra Classic C1, ktoré pripomína legendárny iMac z roku 1998 s priesvitným a zároveň farebným telom z plastu. Zákazníci budú mať dokonca na výber i z podobných farebných prevedení, píše web MacRumors, vrátane Blondi Blue alebo Sage.

Čo sa týka cenoviek, tak tie začínajú na 25 dolároch. Dostupnosť je hlásená na jún 2018.

Puzdro Spigen Classic C1
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať