Nokia X na VIDEU: Takto bude vyzerať jedna z noviniek od fínskej legendy!

Netrpezlivo očakávaný modelový rad so značkou Nokia je už za dverami. Bude sa volať X a jeden z jeho smartfónov nám opäť predviedol svoje krivky.

Netrpezlivo očakávaný modelový rad so značkou Nokia je už za dverami. Bude sa volať X a jeden z jeho smartfónov nám opäť predviedol svoje krivky. Tentokrát však na videu, ktoré bolo natočené na tom istom mieste, kde vyhotovili len pred pár dňami uniknuté fotografie. 

Z čoho potom logicky vyplýva, že na nich pózuje presne ten istý kúsok, aký je súčasťou i vyššie zverejneného záznamu.

Táto Nokia by mala niesť názov X6 a ako už určite mnohí vedia, súčasťou jej zrejme mid-range (do úvahy ale pripadá aj high-end, samozrejme) výbavy bude aj vyrezaný zobrazovací panel. Vďaka tomu pripomína prémiový iPhone X alebo Huawei P20 Pro.

Nokia X6

Na mieste, kde vznikli oba typy autentických záberov, sa zrejme konala tajná novinárska konferencia, aby si mohli pozvaní obzrieť hneď niekoľko zatiaľ oficiálne nepredstavených smartfónov vrátane Nokie X6, na ktorú je zameraná najväčšia pozornosť. Kedy nám ich ale predstavia?

16. mája

Už o pár dní, pretože deň D má prebehnúť 16. mája v Číne, o čom sme nedávno informovali. Prezradila to ako tapeta na uniknutej Nokii, tak aj oficiálna pozvánka na mediálne podujatie, píše GSMArena.

TIP REDAKCIE
Nokia nám 16. mája predstaví nové smartfóny vrátane modelu X6

Model X6 vraj ponúkne 5,8-palcový Full HD+ panel s pomerom strán 19:9 či mid-range čipset Snapdragon 636, respektíve ázijský MediaTek Helio P60, čo podľa dostupných informácií okorenia ešte aj o 6 GB RAM. Preto by sa jeho cena mala pohybovať okolo ľudových 300 eur.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať