Aštar Šeran mal pravdu: Z mikročipov pod našou kožou začína byť obrovský hit

Švédi prišli na to, že mať čip pod kožou prináša v digitálnej ére celkom slušné výhody.

Švédi prišli na to, že mať čip pod kožou prináša v digitálnej ére celkom slušné výhody. Preto si ho do tela dáva streliť čoraz viac a viac ľudí. Odborníci však tvrdia, že je iba otázkou času, kedy si začnú brať príklad aj iné technologicky či ekonomicky pokročilé krajiny.

Z toho teda vyplýva, že konšpirácie súvisiace s podobne kontroverznou tématikou, neboli až tak ďaleko od pravdy. Samozrejme, zatiaľ ešte nemožno jednoznačne povedať, že ide o našu budúcnosť, no všetko, čo sa momentálne deje, naznačuje, že to tam predsa len speje.

Mikročipom pod kožou možno nahradiť kľúče, identifikačné dokumenty, cestovné lístky alebo dokonca i takú peňaženku. Dotyčný už jednoducho nemusí so sebou fyzicky nosiť veci, aké dnes predstavujú súčasť jeho každodennej výbavy, a to znamená podstatne viac komfortu. Vo Švédsku je z neho aj z týchto dôvodov obrovský hit.

TIP REDAKCIE
Windows vyzýva užívateľov, aby namiesto Chrome používali Edge

O trende informoval web AP, ktorý zároveň publikoval aj celkom zaujímavú reportáž, kde môžeme na vlastné oči vidieť to nadšenie zo spomenutých výhod. Ako píše TREND, len v priebehu troch rokov pristúpili na čipovanie cez tri tisícky Švédov, takže ani zďaleka nejde o až tak zanedbateľné čísla.

Viac informačných aj vizuálnych detailov nájdete vo videu nižšie.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať