Rusi vraj odhalili schému čipu vo vakcíne Pfizer: Ľudia tomu veria, toto to v skutočnosti je

O tom, že slovenská a zahraničná dezinformačná komunita ide na 140 % sme písali niekoľkokrát. Ľudia sú schopní vymyslieť si skryté hrozby spojené s takmer čímkoľvek.

O tom, že slovenská a zahraničná dezinformačná komunita ide na 140 % sme písali niekoľkokrát. Ľudia sú schopní vymyslieť si skryté hrozby spojené s takmer čímkoľvek.

Koniec koncov, len si spomeňte na to ako pár „nadšencov“ zapálilo 5G vysielače operátorov len preto, lebo sa báli, že ich ovládajú cez 5G.

Azda najväčší problém obmedzujúci bežné žitie je určite pandémia COVID-19. Spolu s ňou sme si myseli zvyknúť na časté testovanie a po novom aj očkovanie. Práve očkovanie je hlavnou témou mnohých konšpirátorov, ktorí ho spájajú so spôsobom ako začipovať čo najviac ľudí na Zemi.

Práve vďaka „čipovaniu“ má mocných pár ľudí získať úplnú nadvládu nad myšlienkami, emóciami a konaním ľudí po celom svete. Len si to predstavte, americký Bill Gates by dokázal ovládať myšlienky a konanie Janka Mrkvičku z Hornej Dolnej. Toľké príležitosti.

Najnovšou konšpiráciou, na ktorú upozornil technologický server techbox.dennikn.sk, hovorí o tom ako Rusi objavili schému 5G čipu vo vakcíne od spoločnosti Pfizer. Konšpirácia vznikla v Rumunsku a raketovou rýchlosťou sa začala šíriť po sociálnych sieťach.

TIP REDAKCIE
Google Pixel 6 a Pixel 6 Pro OFICIÁLNE: Konečne smartfóny hodné titulu vlajkovej lode!

Rusom sa podarilo odstrániť nanočipy z vakcíny Pfizer a zverejnili schému s funkciami!,cituje zdroj Techbox. „Čip sa skladá iba zo 4 procesorov a 4 tranzistorov. Takto ťa ovládajú,“ pokračuje.

Čo to v skutočnosti je?

Ak máte čo i len kúsok súdnosti, určite viete, že nič také ako 5G čip vo vakcíne nie je. Diagram je v skutočnosti gitarový efekt Boss MT-2 Metal Zone patriaci medzi najpredávanejšie produkty spoločnosti.

V prípade, že sa v budúcnosti stretnete s podobným nezmyslom, kľudne mu pošlite tento článok. Ak by ste natrafili na iný nezmysel, kľudne nám ho pošlite, radi ho rozoberieme v podobnom článku.

Total
68
Zdieľaní
Total
68
Zdieľať