Nový iPhone SE 2 má mať bezrámikový displej aj Face ID!

O chystanom nástupcovi populárneho modelu iPhone SE uniká čoraz viac a viac informácií.

O chystanom nástupcovi populárneho modelu iPhone SE uniká čoraz viac a viac informácií. Ako sa hovorí, kde je dym, tam je oheň, a tak je tu veľká pravdepodobnosť, že iPhone SE 2 alebo iPhone SE (2018) skutočne príde. Teraz o ňom máme čerstvé informácie.

Internetom sa momentálne šíria dva rôzne typy informácií. Ten prvý je konzervatívnejšíiPhone SE 2 (iPhone SE 2018) opisuje ako malé vylepšenie pôvodnej verzie. Dôjsť má k navýšeniu výkonu, na čo sme pri Apple zvyknutí. Novinkou by však mala byť zadná strana prekrytá sklom. Je to z toho dôvodu, aby telefón podporoval bezdrôtové nabíjanie.

iPhone SE 2 môže mať výrez v displeji so systémom Face ID.
Schéma iPhone SE 2

Druhý typ informácií je podstatne extravagantnejší. Hovorí totiž o tom, že iPhone SE 2 prinesie úplne nový displej podobný iPhone X a systém Face ID.

Pochopiteľne, druhá verzia znie podstatne zaujímavejšie, no veľmi by sme sa na ňu nespoliehali. Dobrou správou môžu byť nové obrázky od výrobcu príslušenstva vrátane ochranných skiel, Olixar, ktorý zverejnil schémy, ktoré podporujú druhú teóriu.

TIP REDAKCIE
Huawei P50 Pro a P50 Pocket prichádzajú do Európy: Koľko budú stáť?

To, či bude iPhone SE 2 vyzerať skutočne tak ako na titulnej fotke, nateraz ostáva tajomstvom. Jedno je však jasné, pre mnohých fanúšikov smartfónov Apple s menším displejom by to bol sen.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať