Instagram získava novú funkciu: Príspevky si môžeš pozastaviť bez nutnosti zrušenia sledovania

V živote sa ti už pravdepodobne stalo, že si s niekým skončil v takej situácii, že si jeho alebo jej príspevky už nechcel vidieť.

V živote sa ti už pravdepodobne stalo, že si s niekým skončil v takej situácii, že si jeho alebo jej príspevky už nechcel vidieť. Zároveň si však bol v takom stave, že si si jeho alebo ju nechcel úplne odobrať z priateľov. Je to normálne, stáva sa to. Vie to aj Facebook, ktorý do Instagramu pridáva perfektnú funkciu.

Novinka funguje veľmi podobne ako na Facebooku, kde si môžeš pozastaviť sledovanie príspevkov na dobu 30 dní. Na Instagrame táto doba definovaná nie je, takže príspevky budeš mať pozastavené dovtedy, kým si funkciu opäť nevypneš.

Vzhľadom na to, že Instagram novinku predstavil len dnes, je možné, že ju ešte v aplikácii sprístupnenú nemáš. Nemáme ju zatiaľ ani my. Keď však príde, schovaná bude v menu (tri bodky).

Teraz ostáva už len jedno prianie, ktoré by sme na Instagram mali, a to vrátenie chronologického zobrazovania príspevkov. Snáď sa raz dočkáme.

TIP REDAKCIE
Už ani v jednom balení: Apple odstraňuje slúchadlá z krabičky aj v poslednej krajine

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať