Huawei P20 Pro získava veľkú aktualizáciu: Toto sú všetky novinky!

Najnovšia vlajková loď z rúk najväčšieho čínskeho výrobcu, Huawei P20 Pro, v týchto dňoch získava veľkú aktualizáciu. Ak už doma P20 Pro stískaš, mal by si si urýchlene pozrieť či už nie je dostupná aj pre tvoje zariadenie.

Najnovšia vlajková loď z rúk najväčšieho čínskeho výrobcu, Huawei P20 Pro, v týchto dňoch získava veľkú aktualizáciu. Ak už doma P20 Pro stískaš, mal by si si urýchlene pozrieť, či už nie je dostupná aj pre tvoje zariadenie.

Samotná aktualizácia je veľká 607 MB a prináša niekoľko opráv a optimalizácií. Huawei ňou nepridáva nové funkcie, namiesto toho opravuje a vylepšuje to, čo doteraz nefungovalo spoľahlivo alebo ešte zrýchľuje to, čo už fungovalo dobre.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Huawei P20 Pro: Narodil sa nový kráľ!

Huawei vraj opravil problém týkajúci sa online motívov, ktoré sa neaktualizovali včas. My sme počas testovania na nič podobné nenarazili.

Aktualizácia opravuje niekoľko kritických chýb.
Balíček je veľký až 607 MB.

Ďalšou veľkou súčasťou aktualizácie je bezpečnostná záplata. Huawei spracoval marcové opravy od Google, ktoré vyriešili problémy s niekoľkými chybami. P20 Pro je tak ešte bezpečnejší smartfón. To, kedy príde aprílová záplata chýb zatiaľ nevieme.

No a nakoniec sa môžeš spoľahnúť aj na ďalšie opravy a optimalizácie, ktoré sa udiali „pod kapotou“. Prišla ti už aktualizácia? Daj nám vedieť!

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať