Blackout v Black Ops 4: Všetko, čo vieme o novom battle royale móde

Ako ste už určite počuli, nové Call of Duty: Black Ops 4 nedostane tradičnú single-player kampaň, na ktorej si táto dnes už nesmierne známa hra vybudovala svoju slávu.

Ako ste už určite počuli, nové Call of Duty: Black Ops 4 nedostane tradičnú single-player kampaň, na ktorej si táto dnes už nesmierne známa hra vybudovala svoju slávu. Miesto nej budú k dispozícii alternatívy pre viacerých hráčov vrátane niečoho, čo sa volá Blackout

Pôjde o nový battle royale mód, ktorý bude pripomínať dva súčasné hity herného priemyslu – PUBG a Fortnite. A tu je všetko, čo o ňom v tejto chvíli vieme.

“Aby sme začali nad niečím takým vôbec uvažovať, muselo to byť unikátne a muselo to súvisieť s Black Ops, pretože nič iné nepripadá do úvahy.” David Vonderhaar, šéf dizajnu vo vývojárskom štúdiu Treyarch

Najväčšia mapa

Spoločnosť Activision nám počas nedávneho livestreamu odhalila aj to, čo všetko môžeme od tohto módu v ďalšom pokračovaní série Black Ops očakávať. Zmienka napríklad padla o najväčšej mape, akú kedy vývojári zo štúdia Treyarch spravili.

Polygon píše, že bude až “1 500x väčšia ako Nuketown”, takže sa máme na čo tešiť. Časť z novej mapy môžeme vidieť i v necelé dve minúty trvajúcej video ukážke trošku nižšie, ktorá bola súčasťou mediálneho podujatia.

Zakomponované lokality by mali pripomínať tie, aké sú súčasťou známych máp zo všetkých dielov série Black Ops. To isté sa ale týka aj postáv, za ktoré budeme môcť v Blackout hrať.

TIP REDAKCIE
OnePlus 10 Pro sa bude mimo Číny predávať s odlišnou výbavou. Čo si pod tým máme predstaviť?

Známe postavy

Hráči battle royale módu Blackout si budú vyberať spomedzi známych postavičiek z toho najrozsiahlejšieho univerza Call of Duty vrátane obľúbeného Zombie módu. Vďaka tomu dostaneme k dispozícii naozaj slušnú paletu možností, aby sa tak niekto náhodou nezačal po krátkom čase od prvého spustenia nového pokračovania nudiť.

Postava z módu Blackout

Polygon zároveň spomína dodatočné prispôsobovanie postáv vrátane futuristických zbraní alebo modernej bojovej výbavy (drony a i.), s ktorou počas hrania Call of Duty: Black Ops 4 prídeme do styku. Niektoré z nich je navyše vidieť i vo video ukážke vyššie.

“Očakávajte, že sa v nej objaví Jason Hudson, Alex Mason, Viktor Reznov a Raul Menendez.”

Vzduch, zem aj voda

Bojovať sa bude asi všade, kde sa bojovať dá. To znamená vzduch, zem aj vodu, čiže budeme môcť používať vzdušné, pozemné aj vodné vozidlá. Spoločnosť nám teda budú robiť autá, štvorkolky, motorky, lietadlá, helikoptéry či dokonca bojové člny. Jednoducho bomba.

“Jeden z najväčších rozdielov medzi Blackout a ostatnými battle royale hrami predstavuje číslo spolu s typmi vozidiel po mape.”

Štvorkolky z módu Blackout

Už 12. októbra

Nového battle royale módu Blackout sa dočkáme už o pár mesiacov. V marci oznámený titul Call of Duty: Black Ops 4 si zahráme na konzolách PS4 aj Xbox One a osobných počítačoch so systémom Windows od 12. októbra.

Total
15
Zdieľaní
Total
15
Zdieľať