Dbaj o svoje súkromie: Aplikácia iMyFone Umate Pro nadobro vyčistí tvoj iPhone

Niekto sa živí zbieraním alebo analyzovaním dát, niekto zase ich čistením. Dobrým príkladom môžu byť aj tvorcovia aplikácie iMyFone Umate Pro.

Niekto sa živí zbieraním alebo analyzovaním dát, niekto zase ich čistením. Dobrým príkladom môžu byť aj tvorcovia aplikácie iMyFone Umate Pro, ktorí svojim zákazníkom ponúkajú veľmi šikovný softvérový nástroj na čiastočné, ale aj kompletné či trvalé vymazanie všetkého, čo sa nachádza v ich iOS zariadení.

Na výber je teda hneď z niekoľkých možností – lepšie povedané funkcionalít, ktoré slúžia na čistenie iPhonu alebo iPadu. Dôvodov môže byť viacero, napríklad uvoľnenie miesta kvôli hudbe alebo novým častiam seriálu, respektíve predaj alebo výmena starého zariadenia za niečo iné, novšie.

Prednosti aplikácie iMyFone Umate Pro

V každom jednom uvedenom prípade vám vie iMyFone Umate Pro podať pomocnú ruku a zbaviť vás všetkého, čo vo svojom mobilnom zariadení už viac nepotrebujete a ani nechcete. Preto sa teraz pozrieme na jej ponuku.

Aplikáciu stačí iba nainštalovať do počítača, pripojiť k nemu zariadenie a vybrať si z niektorej z piatich dostupných funkcií.

1. Rýchle čistenie

Ide o základnú a zároveň i o pomerne rozšírenú funkcionalitu, ktorú dnes ponúka množstvo Android smartfónov aj bez toho, aby bolo do nich potrebné niečo inštalovať. Jedno stlačenie tlačidla začne prehľadávať úložisko a ak sa počas tohto procesu náhodou nájdu dáta v podobe digitálneho odpadu, ktoré môžu byť bez obáv vymazané, tak sa o to tento kus perfektne spracovaného softvéru aj postará.

Používateľ tak môže očakávať ako uvoľnenie miesta, tak aj optimálne fungovanie mobilného zariadenia, tvrdí tvorca Umate Pro priamo na oficiálnom webe.

iMyFone Umate Pro

2. Vymazanie všetkých dát

Ako už určite mnohí viete, ani obnovenie továrenských nastavení nevymaže vaše dáta bez toho, aby po nich ešte niečo zostalo. To niečo môže potom poslúžiť na ich obnovenie do pôvodného stavu, aby tak boli opäť k dispozícii na prehliadanie alebo prezeranie. Druhá funkcionalita aplikácie iMyFone Umate Pro tomu však zabráni. Keď ju teda použijete, v iPhone nezostane absolútne nič.

iMyFone Umate Pro

3. Vymazanie zmazaných dát

S touto funkciou nájdete všetky na prvý pohľad vymazané súbory, aby ste ich s jej pomocou mohli vymazať natrvalo. Dá sa preto povedať, že je úzko špecializovaná iba na jednu oblasť správy dát. Môže byť však naozaj veľmi užitočný pomocník. Najmä, ak so smartfónom fotíte alebo natáčate naozaj hocičo.

iMyFone Umate Pro

4. Vymazanie súkromných dát

V digitálnej dobe je všetko iba o dátach. Tie sú všade okolo nás a tvoria ich aj tie naše – história hovorov, súkromné správy či fotografie predstavujú produkt každého jedného smartfónu. Preto nájdeme vo funkcionalite iMyFone Umate Pro možnosť, pomocou ktorej sa vieme zbaviť snáď všetkých našich súkromných dát, aby k nim nenadobudol prístup niekto, komu sme na to nedali oprávnenie.

iMyFone Umate Pro

5. Vymazanie súkromných fragmentov

Piatu a teda aj poslednú funkcionalitu aplikácie iMyFone Umate Pro predstavuje možnosť vymazať takzvané súkromné fragmenty. Tie po sebe zanechávajú nainštalované a následne odinštalované aplikácie od vývojárov z tretej strany, ktoré už v iPhone alebo iPade nemajú absolútne čo robiť. Tento softvér ich sám nájde a aj sám nadobro vymaže z úložiska vášho zariadenia.

iMyFone Umate Pro

Pre Windows aj macOS

Aplikácia Umate Pro od iMyFone je k dispozícii ako pre počítače s operačným systémom Windows, tak aj pre tie, ktoré poháňa platforma z dielne kalifornského jabĺčka, čiže macOS. Softvér je kompatibilný s najnovšou verziou iOS 11.3 a čo sa týka samotných cien za používateľské licencie, tak tie nájdeš v dostupnom cenníku priamo na oficiálnom webe.

Ešte pred kúpou sa ale dá využiť príležitosť nainštalovať si trial verziu a skúsiť to celé na vlastnej koži. Ak dbáš o svoje súkromie, tak Umate Pro bez akýchkoľvek pochýb využiješ.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať