PUBG Mobile

Hit PUBG Mobile dostal veľkú aktualizáciu, pribudol aj nový Arcade Mode

V mobilnej verzii PUBG Mobile enormne obľúbeného herného titulu pribudla celkom slušná kôpka noviniek.

V mobilnej verzii enormne obľúbeného herného titulu PUBG pribudla celkom slušná kôpka noviniek. Jednou z tých najväčších je takzvaný Arcade Mode, kde si to proti sebe rozdá iba 28 hráčov. 

Presne tak, nový režim nám umožní v PUBG Mobile vyberať si medzi klasikou, čiže medzi súbojom 100 hráčov a súbojom, kde ich bude citeľne menej. Od toho klasického sa líši tým, že tu existuje ešte aj príležitosť meniť niektoré pravidlá. Miesto všetkých zbraní tak možno povoliť iba brokovnice alebo iba pištole, pri čom sa hráči aspoň trošku odreagujú.

Ďalšiu podstatnú novinku aktualizácie pod číslom 0.4.0 reprezentujú takzvané Training Grounds, čiže akési cvičiská, kde si hráči môžu vyskúšať všetky dostupné zbrane a naučiť sa s nimi strieľať, aby boli v ostrej akcii trošku schopnejšími bojovníkmi.

Okrem toho pribudla aj možnosť zapnúť súmrak na menšie spestrenie hrania, príležitosť jazdiť s motorkou po zadnom kolese, nasledovať niekoho pri zoskoku alebo aktivovať automatické otváranie dverí (áno, konečne).

Hlavné vylepšenia v PUBG Mobile

  • Arcade Mode: nový herný režim, kde je miesto iba pre 28 hráčov a šesť rôznych pravidiel pre zbrane (buď iba brokovnice, odstreľovacie pušky, všetky zbrane, melee, pištole a veci z nebies)
  • Training Grounds: alebo aj takzvané cvičiská, kde dostaneme príležitosť zastrieľať si zo všetkých zbraní
  • Pribudlo automatické otváranie dverí a Dusk (súmrak)
Total
3
Zdieľaní