Otec vizionára Elona Muska: Správa sa ako rozmaznané dieťa, musí dospieť

Errol Musk zareagoval na prívlastky, aké mu dal a neustále i dáva jeho syn Elon.

Errol Musk zareagoval na prívlastky, aké mu dal a neustále i dáva jeho syn Elon. Vizionár ho totiž už niekoľkokrát označil za stelesnenie zla. A aj keď bližšie dôvody nepoznáme, otec v tom má jasno – hovorí to vraj preto, lebo nie je pri zmysloch a musí ešte dospieť.

Tieto ostré slová sa nachádzajú v len nedávno publikovanom rozhovore na spravodajskom webe Daily Mail, ktorého redaktori vycestovali do Južnej Afriky, aby tak mohli s dotknutým Errolom prehodiť pár slov. Keď však padla reč na vyjadrenia Elona, ktoré zase zazneli v tiež nedávnom rozhovore pre magazín Rolling Stone, reagoval s maximálnym sebavedomím.

72-ročný inžinier ho totiž ešte stále považuje za rozmaznané dieťa. Teda aspoň tak si vysvetľuje, prečo o ňom hovorí, že je “hroznou ľudskou bytosťou”, v čom môže mať prsty aj jeho 10-mesačný syn s iba 30-ročnou priateľkou. Odkedy o tom Elon vie, prerušil s otcom takmer všetku komunikáciu.

TIP REDAKCIE
Vitaj späť, Don Salieri: Mafia 4 sa má odohrávať ešte pred prvým dielom!

Luxusné detstvo

Do školy som ho vozieval na konvertibilnom Rolls-Royce Corniche, mali k dispozícii kone aj motorky. To všetko keď mal iba 14 rokov. Boli rozmaznávaní, o tom nepochybujem. Možno to je dôvod, prečo sa Elon momentálne správa ako rozmaznané dieťa,” prezradil Errol Musk na margo prirovnaní z úst vizionára, pričom dodal, že “musí dospieť”.

Počkám si, až príde ku zmyslom. Má iba zlú náladu, je ako rozmaznané dieťa.