Drony od DJI v ZĽAVE: Ak chceš ušetriť, tak máš ideálnu príležitosť!

S príchodom jari prichádza rad aj na ďalšiu chrumkavú porciu dočasne zľavnených hračiek z dielne spoločnosti DJI.

S príchodom jari prichádza rad aj na ďalšiu chrumkavú porciu dočasne zľavnených hračiek z dielne spoločnosti DJI. Ak sa teda obzeráš po novom drone alebo nejakom tom príslušenstve, tak e-shop Geekbuying ponúka jedinečnú príležitosť čo-to ušetriť.

Jeho ponuka zahŕňa ako obľúbený model Spark, tak aj nový Mavic Air pre náročnejších používateľov či cenovo dostupný kúsok Tello. Časovo obmedzená akcia dokonca pozostáva i zo šikovného stabilizátora pre smartfóny alebo parádneho VR headsetu, ktorý ťa počas lietania s dronom doslova pohltí. Poďme ale na detaily.

DJI Mavic Air

Najčerstvejší prírastok z portfólia DJI je k dispozícii až v dvoch mierne odlišných verziách. Zatiaľ, čo jedna z nich momentálne nestojí ani 650, za tú druhú zaplatíte niečo cez 800 eur. Ide totiž o Fly More Combo, kde si v základnom balení nájdete náhradnú batériu vrátane náhradných vrtuliek, čo znamená, že v teréne vydržíte trošku dlhšie ako s bežnou verziou Mavic Air so skromnejším množstvom základného príslušenstva.

Kompaktný DJI Mavic Air dokáže vyhotoviť detailné, až 32 Mpx sférické fotografie alebo natočiť 4K video (100 Mbps), pričom vo vzduchu na jedno nabitie akumulátora vydrží približne 21 minút. Maximálna rýchlosť tu dosahuje až necelých 70 kilometrov za jednu hodinu.

DJI Mavic Air

DJI Spark

Tiež kompaktný, slušne vybavený a zároveň aj celkom lacný dron, ktorý možno ovládať gestami našich rúk. DJI Spark za 362 alebo 483 eur (Fly More Combo) si obľúbi každý, kto chce ísť zlatou strednou cestou, čiže nechce vyhadzovať príliš veľký obnos peňazí za high-end drony, ako je napríklad vyššie spomenutý Mavic Air.

Spark vydrží lietať zhruba 15 minút a čo sa týka maximálnej rýchlosti, výrobca sľubuje slušných 50 kilometrov za hodinu.

DJI Spark
DJI Spark

DJI Tello

Najdostupnejší a najslabšie vybavený dron spomedzi týchto troch modelov. Za necelých 100 eur tak nadobudnete konštrukčne a vizuálne podarený kúsok s perfektne fungujúcimi lietajúcimi režimami či s hardvérom, ktorý zvláda zachytiť buď 5 Mpx fotografie alebo HD videá. Keď naplníte prítomnú batériu, DJI Tello by fungovať niečo okolo 13 minút.

DJI Tello

Ako som už spomínal, zľavnené drony spolu s ďalším príslušenstvom k produktom so značkou DJI, ako je napríklad VR headset alebo diaľkový ovládač pre model Spark, nájdete v akciovej ponuke e-shopu Geekbuying.