Vraj Galaxy S9 (FOTO WinFuture)

Dnes večer konečne oficiálne uvidíme už netrpezlivo očakávaného nástupcu minuloročného high-end smartfónu Galaxy S8. Samsung vytiahne svoje eso na vlastnom mediálnom podujatí UNPACKED, ktoré sa uskutoční deň pred oficiálnym otvorením brány MWC 2018.

Šou začne o šiestej hodine nášho času. A ako už býva zvykom, vďaka internetu sa na ňu budeme môcť pozerať aj my. Stačí si iba naladiť živý prenos.

Kórejský gigant sprístupní livestream priamo na webe samsung.sk, prostredníctvom ktorého uvidíme ako nový Galaxy S9, tak aj jeho väčšieho súrodenca Galaxy S9+. Rovnako sa dajú očakávať i nejaké tie gadgety, no o niečom takom úniky takmer vôbec nič nehovorili, takže veľa detailov nepoznáme.

Android smartfón Samsung Galaxy S9 ponúkne tie najdôležitejšie inovácie priamo vo svojich útrobách. Konštrukcia vraj prešla iba malými vizuálnymi úpravami a lepšie vybavenému modelu pribudol tretí fotoaparát. Vďaka tomu sa zo zadného stal duálny, čo so sebou prinesie hneď niekoľko podstatných výhod vrátane profesionálne vyzerajúceho bokeh efektu.