Máme po prekvapení? Na internet vraj uniklo oficiálne VIDEO s Galaxy S9!

0

Spoločnosti Samsung uniklo asi všetko, čo uniknúť mohlo. Na prezentačnom videu, ktoré momentálne koluje internetom, je možné vidieť ako Galaxy S9, tak aj Galaxy S9+ v celej ich kráse. Čo sme sa teda dozvedeli?

Zo záberov od webu Slashleaks sme sa dozvedeli napríklad to, že takmer všetko, čo bolo posledné týždne o nadchádzajúcej vlajkovej lodi počuť, sa zrejme dnes večer predsa len stane skutočnosťou.

Ako môžete vidieť trošku vyššie, Samsung si pre nás aj tento rok pripravil dva kúsky s rozdielnymi uhlopriečkami a mierne odlišnou hardvérovou výbavou. Veľký Galaxy S9+ totiž dostane duálny fotoaparát, ktorý bude v jednej vertikálnej línii. Zadná strana vďaka tomu po novom vyzerá viac symetrickejšia.

Čo sa však týka konštrukcie ako takej, z tohto uhla pohľadu veľa zmien nenastalo. Smartfóny pripomínajú minuloročnú generáciu – majú takzvaný seamless dizajn, dva kusy precízne vytvarovaného skla a aj špičkový kus leteckého hliníku. Výrobca zapracoval iba na drobných vizuálnych detailoch, aby takmer dokonalé dielo dotiahol ešte bližšie k dokonalosti.

Viac detailov uvidíte na spomínanom, až 3 minúty dlhom videu. Čo poviete?