Samsung Galaxy S8

Samsung myslí aj na audiofilov: Galaxy S9 vraj ponúkne stereo reproduktory od AKG!

Nadchádzajúca vlajková loď juhokórejského výrobcu spotrebnej elektroniky má so sebou priniesť dlho očakávaný značkový audio výstup.

Nadchádzajúca vlajková loď juhokórejského výrobcu spotrebnej elektroniky má tento rok so sebou priniesť precízne vyladený audio výstup. Za zabudovanými reproduktormi budú totiž tentokrát stáť špičkoví odborníci z Rakúska. 

Vyplýva to z najčerstvejších špekulácií na webe SamMobile, kde sa spomína ako vylepšený inteligentný asistent Bixby, tak aj kvalitné stereo reproduktory so značkou AKG, ktorá patrí pod krídla jednej z viacerých externých divízií spoločnosti Samsung, Harman.

Značková duálna zostava v Samsung Galaxy S9 alebo S9+ vraj ponúkne duálny zvukový systém Dolby Surround, čiže niečo, na čo mnohí fanúšikovia elektronických produktov z dielne výrobcu čakajú už celkom slušnú dobu. Minulý rok si v základnom balení Galaxy S8 síce našli prémiové slúchadla, presnejšie štuple od AKG, no z avizovaných reproduktorov nakoniec nič nebolo.

Preklad v reálnom čase

Čo sa týka spomínaného vylepšenia asistenta s názvom Bixby, tak tomu by mala pribudnúť opäť o niečo pokročilejšie softvérová funkcionalita na vizuálny preklad textu z jedného jazyka do druhého. Áno, niečo také s ním vedia vlajkové lode od Samsungu už dnes, no nie v reálnom čase. Po novom by teda mal vedieť prekladať takmer okamžite.

Samozrejme, všetko, čo sa tu spomenulo, treba stále brať s určitou rezervou. Do oficiálneho predstavenia Galaxy S9 predsa zostáva ešte viac ako týždeň, takže tu stále hovoríme iba o obyčajných špekuláciách z technologických kuloárov.

Total
2
Zdieľaní