Galaxy S9 sa opäť odhaľuje: Takto by mala vyzerať nová dokovacia stanica DeX!

Juhokórejský gigant nevylepšil iba svoju vlajkovú loď, ale aj populárny dok, ktorý slúži na prepojenie smartfónu s väčšou obrazovkou, vďaka čomu sa z neho stane jednoduchšia alternatíva osobného počítača.

Juhokórejský gigant nevylepšil iba svoju vlajkovú loď, ale aj populárny dok, ktorý slúži na prepojenie smartfónu s väčšou obrazovkou, vďaka čomu sa z neho stane jednoduchšia alternatíva osobného počítača. Teda aspoň tak tvrdí ostrieľaný leaker.

A aby nezostal iba pri planých slovách, @evleaks nám na sociálnej sieti Twitter posunul aj rovno dva rendery, kde sú vidieť obe avizované novinky. Takzvaný DeX Pad vrátane Galaxy S9.

Aké konštrukčné zmeny teda možno pri novej dokovacej stanici očakávať? Ako je vidieť trošku vyššie, DeX už nebude držať mobilné zariadenie v horizontálnej, ale pre zmenu iba vo vodorovnej polohe. Web AndroidCentral v takom prípade vyzdvihuje pohodlnejšie prenášanie z miesta na miesto či príležitosť používať ho ako praktický touchpad, no čo sa týka plochy, ktorú na stolíku zaberie, tak treba počítať s trošku vyššími nárokmi.

TIP REDAKCIE
POZOR: Slovákom chodí mimoriadne nebezpečný email. Môžete prísť o tisíce! (FOTO)

Medzi portami figuruje ako USB C, tak aj dva kúsky USB A alebo HDMI na pripojenie monitoru. Rovnako si ale nepochybne všimnete aj zabudované chladenie, čo využijeme predovšetkým pri hraní graficky náročnejších hier. Aby Samsung Galaxy S9 dokázal zo svojho hi-tech hardvéru dostať maximum, musí útroby udržiavať v optimálnej teplote. V opačnom prípade by sme to pocítili na slabšom výkone.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať