cip

Máš procesor od Intelu? Takto sa ochrániš proti zraniteľnosti Meltdown!

Ak sleduješ scénu s technológiami, iste si si všimol zraniteľnosť, ktorá sa dotýka azda všetkých procesorov. Zatiaľ čo vedenie Intelu prežíva mierny šok, vývojári pokračujú vo svojej práci a ponúkajú prvé záplaty.

Ak sleduješ scénu s technológiami, iste si si všimol zraniteľnosť Meltdown, ktorá sa týka azda všetkých procesorov. Zatiaľ čo vedenie Intelu prežíva mierny šok, vývojári pokračujú vo svojej práci a ponúkajú prvé záplaty.

Zariadenia bežiace na macOS si už aktualizáciu užívajú, rovnako je na tom aj niekoľko distribúcii Linuxu. Najnovším členom zaplátaného tímu je aj Microsoft, ktorý všetkým používateľom Windows 10 rozoslal aktualizačný balíček. Tí z vás, ktorí používate Windows 7 a Windows 8 budete musieť ešte týždeň počkať.

Prvotné správy pritom naznačovali, že softvérová aktualizácia so sebou bude mať negatívny vplyv na výkon, čo Intel nepoprel. Zároveň však dodal, že „bežný používateľ PC by si zmenu vo výkone nemal všimnúť.

Ak používaš Windows 10, otvor si aktualizačné centrum, kde sa ti objaví balíček KB4056892. Ten verziu Windows 10 povýši na 16299.192.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Honor 50: Bez Huawei, no za to s Google

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať