Pre moderných športovcov: Smartband HR1 ti povie, ako si na tom s výkonom

Mladé generácie chcú byť obklopené technologickými výdobytkami, ktoré im spestria ich každodenné životy. A niečo také dokáže aj tento kúsok za pár drobných.

Nie je žiadnym prekvapením, že trh s nositeľnými zariadeniami zažíva jedno z tých najlepších období. Mladé generácie chcú byť obklopené technologickými výdobytkami, ktoré im spestria ich každodenné životy. A niečo také dokáže aj tento kúsok za pár drobných.

Makibes HR1 je inteligentný náramok pre používateľov s aktívnym životným štýlom a s výrazne zníženou cenovkou, pretože zaň pri použití špeciálneho akciového kupónu momentálne dáte približne 15 eur. Z pôvodných 30 eur tak klesla až o zhruba tých 50 percent. Otázne teraz zostáva už iba to, že čo všetko tento pekne vyzerajúci model z Číny dokáže.

Podobne ako iné náramky s elektronikou vrátane rôznych senzorov, aj tento zvláda merať prejdenú vzdialenosť, množstvo spálených kalórií a problému mu dokonca nerobí ani meranie srdcového tepu. Na zadnej strane totiž nájdete príslušný hardvér so zeleným svetlom. Taktiež môžete počítať s uložením trasy na virtuálnej mape, po ktorej ste si boli zabehať, alebo sa dozviete, akú pohybovú aktivitu ste vykonali počas celého dňa.

Všetky tieto informácie sú zobrazené buď na takmer 1-palcovom OLED displeji nositeľného zariadenia, respektíve priamo v mobilnej aplikácii, kde je toho ale k videniu podstatne viac. Čo sa týka výdrže na jedno nabitie akumulátora, tak ten jeden týždeň by vraj nemal byť žiadnym problémom. Rovnako stojí za zmienku certifikácia podľa štandardu IP67, čo pre používateľa znamená, že nemusí mať strach pred vodou. Na potápanie to ale rozhodne vyrobené nie je.

TIP REDAKCIE
Prvý smartfón s 200 Mpx fotoaparátom? Vyrobiť ho má Motorola

Ak ťa smartband HR1 zaujal, viac informácií nájdeš v e-shope GeekBuying, pričom pri nákupe nezabudni použiť spomínaný kupón MAKIBESHR1.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať