Majitelia iPhone X sú nahnevaní: Telefón im vytrháva vlasy

iPhone X okrem peňazí z peňaženky ťahá ešte jednu vec.

3

Chceš počuť o jednom probléme, ktorý Apple prehliadol pri navrhovaní telefónu s bezrámikovým displejom a kovovou konštrukciou? iPhone X podľa hlásení mnohých užívateľov doslova trhá vlasy. Sťažnosti sa objavili na diskusnom fóre Apple.

Vlasy sa podľa všetkého dostávajú medzi jazdec vypnutia a zapnutia zvukov alebo medzi samotný displej a konštrukciu. Apple podľa všetkého telefóny, na ktoré sa ľudia sťažujú, vymieňa. Momentálne nie je jasné, koľko z nich je ovplyvnených.

Telefóny podobnými vadami trpeli už v minulosti, je teda úplne pravdepodobné, že tým trpí aj iPhone X. Čo teda spraviť? Najlepším a zároveň najhorším riešením je puzdro. To zabráni, aby sa vlasy dostávali do malých medzier, kde sa zaseknú a potom si ich nechtiac vytrhneš. Nevýhodou je fakt, že dizajnéri Apple strávili veľa času navrhovaním každého jedného detailu telefónu, ktoré teraz prekryješ puzdrom za 10 €.

Máš s tvojim iPhone X alebo iným telefónom podobné skúsenosti? Daj nám vedieť!

  • Romanexko

    Tak na vyvoj dizajnu a blbosti okolo toho idu nehorazne peniaze … plus do toho za ten smartfon pytaju strasne prachy a predsa sa na nich vzdy najde nieco co dokaze zneprijemnit zazitok z pouzivania… u tak draheho modelu by som cakal ze mi bude aj varit a riesit za mna problemy a nie ze zo mna urobi plesateho…fakt ten Apple zacina byt na smiech a ti co si to kupuju za tie prachy tiez… nakolko podporuju tieto pribrzdene praktiky

  • KalichVydra

    A preto nekupujte lacne telefony od Apple 😀

  • Martin

    Suverénne, ked som si precital nadpis, tak som skoro vyplul obed 😀 Made my day!