Idiot roka: Chcel skúsiť či je batéria pravá, zahryzol sa do nej, explodovala mu priamo pri tvári

Čo pri jeho teste pravosti očakával sa už asi nikdy nedozvieme.

0

Apple odjakživa svoje produkty vybavuje kvalitnými súčiastkami. Nemusia to byť najvýkonnejšie kúsky, sú však kvalitné. Je pritom jedno či ide o displej, procesor, batériu alebo nejaké príslušenstvo. Sem tam sa však stane, že aj ten najlepší kúsok jednoducho zlyhá.

Súčiastkou, ktorá zlyháva azda najčastejšie je batéria. Koniec koncov, stačí sa pozrieť na to, čo sa stalo pri Galaxy Note 7 či niektorých iPhonoch. Dnešný prípad však jednoznačne patrí medzi tie bizarnejšie.

FOTO Kārlis Dambrāns / flickr.com

Na internete sa totiž objavilo video, ktoré zachytilo mladého muža snažiaceho sa kúpiť nový iPhone. Chcel sa presvedčiť či ide o originál, a tak si telefón s batériou strčil do úst a zahryzol. Ako inak by ste asi tak mali skúsiť či je niečo pravé, no nie?

Najskôr skúsil, čo sa stane, keď do nej zahryzne
Následne to zistil.

Hneď ako si telefón vybral z úst zariadenie explodovalo, nechýbala ani malá ohnivá guľa a poriadny tresk. Mladík so smrťou v očiach okamžite uskočil a chvíľu mu trvalo kým zistil, čo sa vlastne stalo.

Je ťažké povedať, prečo batéria vybuchla, no tipujeme, že niektorým zo zubov prederavil izolačnú vrstvu čím došlo k zmiešaniu horľavej náplne a zvyšok už poznáte. Čokoľvek budete robiť, nikdy neskúšajte či je batéria pravá tým, že do nej zahryznete. Video si môžete pozrieť na tomto odkaze.