Elegantný Honor 9 v parádnej zľave! Túto ponuku si nesmieš nechať ujsť

Asi len veľmi ťažko by ste hľadali výhodnejší pomer medzi cenou a výbavou smartfónu, ako ponúka jeden z najlepších kúskov zo súčasnej strednej triedy.

Asi len veľmi ťažko by ste hľadali výhodnejší pomer medzi cenou a výbavou smartfónu, ako ponúka jeden z najlepších kúskov zo súčasnej strednej triedy. Ak k tomu však pripočítate ešte aj chrumkavú zľavu, vznikne z toho niečo, čomu odolá iba málokto.

Honor 9 je totiž teraz v ponuke e-shopu Geekbuying iba za niečo cez 270 eur bez kupónu. S ním cenovka padne ešte viac, stačí použiť buď EFBQUICL (čierny) alebo LRYMEZVF (šedý).

Čo sa týka samotnej hardvérovej alebo softvérovej výbavy, tak ide o naozaj schopný kus elektroniky. Okrem kompaktne veľkého (5,15-palcová uhlopriečka) IPS displeja s Full HD rozlíšením je v kope aj Android vo verzii 7.0, 4 GB operačná pamäť RAM, 64 GB úložisko (vrátane slotu pre microSD kartu) alebo čipset Kirin 960, za ktorým stojí spoločnosť Huawei.

Taktiež treba spomenúť poriadny audio výstup, rýchle nabíjanie a tiež duálny fotoaparát, kde jeden foto senzor zachytáva informácie o farbách a ten druhý zase o svetle v zábere, aby z nich následne spravili jednu spoločnú fotografiu s vysokým štandardnom kvality.

Čerešničkou výbavy Honor 9 je ale jeho prémiová konštrukcia, ktorú tvorí kombinácia dvoch kusov zaobleného 2.5D skla a farebne ladeného rámika z precízne opracovaného hliníku. Keď sa navyše pozriete na zadnú stranu, tak si v tom okamihu všimnete štýlový 3D efekt, v čom má prsty špeciálna štruktúra zadného kusu skla Gorilla. Viac už na obrázkoch nižšie.

Honor 9
Honor 9